Jo didenybė – IMPREGNATORIUS

Ką daryti ir ko nedaryti, kad ilgiau galėtumėte džiaugtis batais? O kad nekistų odos spalva? Kaip apsaugoti batus nuo lietaus ir kaip tinkamai impregnuoti? Visais atsakymais, rekomenduojamomis priemonėmis ir patarimais mes dalinamės su Jumis.

Vienas svarbiausių priežiūros priemonių avalynei – impregnatorius. Bet svarbiausia taisyklė – nedžiovinti sudrėkusių batų ant radiatorių.

Novatoriški technologiniai sprendimai avalynės priežiūros priemonių rinkoje leidžia kurti stebuklus. Nanotechnologijos ir aukštos kokybės F4 kombinacija – tai naujausi atradimai, kuriuos savo produktuose panaudojo „Collonil“ kompanija. Būtent dėl nanotechnologijos panaudojimo tai yra revoliucija avalynės priežiūros srityje. Ypač, kai kalbame apie impregnatorius, būtinus tinkamai avalynės priežiūrai.

863-nanocomplete „Nanopro“ impregnatorius ir „Nano Complete“ valymo putos

Paviršiai, padengti nanodalelėmis, turi šias savybes:

  • jie būna atsparūs riebioms medžiagoms, atsparūs vandeniui, atsparūs rūgštims;
  • lengviau valomi, nes esant sąveikai su vandeniu nusivalo patys;
  • paviršiai apsaugomi ilgą laiką nematoma, nekenksminga danga;
  • mažiau jautrūs bakterijoms, pelėsiams;
  • geriau apsaugoti nuo UV spindulių.

Naujausi pristatomi „Collonil“ avalynės priežiūros produktai yra tie, kurių sudėtį papildo karbonas. Šio pluošto yra „Collonil Carbon F4“ ir „ Collonil Carbon Pro“ impregnatoriuose. F4 cheminė formulė sujungia 4 pagrindines savybes vienu metu:

  • apsauga nuo drėgmės, bakterijų, UV spindulių;
  • valymas;
  • impregnavimas;
  • priežiūra.

Inovatyvios technologijos dėka, kuri buvo panaudota kuriant „Collonil Carbon F4“ valymo – impregnavimo putas, blizgesį ant batų išlaiko itin ilgą laiką. F4 – tai unikali apsauginė struktūra sudaryta iš polimerų pluoštų, kurie tampa aktyvūs šilumos pagalba, trinant odą šepečiu arba medvilnės pluoštu. Šios priemonės leidžia medžiagai išlikti 100 % pralaidžiai orui.

carbon-pro-2_1024xx „Carbon F4“ ir „Carbon Pro“

Batų, kurių padas odinis, apsauga nuo drėgmės panaši. O ji – ypač aktuali norint apsaugoti odinius randelius, padą, siūles. „Collonil Sohlen Tonic“ skysto pavidalo tepalas sukurtas būtent odinių padų apsaugai. Ši priemonė impregnuoja padą ir padaro jį atsparesnį vandens poveikiui. Apsaugo nuo drėgmės perėjimo į viršutinę bato dalį, nekeičia ir nedaro jokios įtakos odos kvėpavimo savybėms.

sohlentonic_1 „Collonil Sohlen Tonic“ impregnatorius padams

Visos priemonės patogios naudoti, neužima daug vietos, tačiau reikia atsiminti, kad turi būti naudojamos gerai vėdinamose patalpose.

Norint apsaugoti batus nuo drėgmės, lietaus ir kitų aplinkos veiksnių, tereikia pasinaudoti mūsų patarimais, tinkamai nuvalyti, impregnuoti, nublizginti ir džiaugtis batais kuo ilgiau.

Daugiau nei 100 metų patirtį turinčių avalynės priežiūros priemonių gamintojų produktų efektyvumas – akivaizdus.

Video medžiaga, parodanti Collonil impregnatorių apsaugą ir oro laidumą:

DOLITA – oficialus „Collonil“ produktų platintojas Lietuvoje. Šiuos produktus galite įsigyti Dolita salonuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Salonų adresus ir darbo laiką rasite čia.