Sportiniai bateliai. Jie vėl kaip nauji!

Šiandieninės mados mes jau neįsivaizduojame be sportinių batelių, nesvarbu, kokie jie būtų: drobiniai, medžiaginiai, odiniai, dekoruoti įvairiomis detalėmis, spalvoti ar balti it popieriaus lapas. Mados gerbėjus tai džiugina, mat avalynės dizaineriai kas sezoną pristato vienas už kitą įdomesnius sportinius batelius, išsiskiriančius įvairiomis odos faktūromis ar stiliais – nuo retro iki futurizmo.

Netrukus bus pats metas iš spintų traukti savo mylimiausius sportinius batelius, o gal laikas stilingiems naujiems? Dažnas pagalvojame, kaip be didelio vargo ir greitai juos atnaujinti artėjančiam sezonui. O kaip savo mylimus ar naujus (gal jie net iš Jūsų ,,must have’’ sąrašo) sportinius batelius paruošti naujam sezonui – atsakysime glaustai ir paprastai. Pirmyn!

Visų pirmą, neskalbkite sportinių batelių skalbimo mašinoje ir nenaudokite didelio kiekio vandens su muilu. Nesvarbu, ar jūsų bateliai iš tekstilės, ar tik dalinai iš odos, toks valymo būdas pakenks arba visiškai sugadins jūsų batelius. Vanduo ne tik sukietins odą, bet ir didelė tikimybė, kad atsiklijuos patys batai, mat klijai nuo didelio kiekio vandens (ar karštos temperatūros skalbiant) pradės lydytis.

Pirmas žingsis. Valymas.

Naudokite specialų trintuką ,,Collonil Soft Gum’’. Jo pagalba lengvai nuvalysite sportinio batelio padą ar guma dengtas vietas. Tai ideali priemonė, norint išvalyti ,,juodus dryžius’’, atsiradusius nuo trinties ar kitų mechaninių įbrėžimų.

collonil soft gum Collonil Soft Gum

Antras žingsnis. Batai tarsi nauji.

Sausa kempine nuvalykite paviršius nuo purvų, o vėliau, užpurškus ant servetėlės ar kempinėlės ,,Collonil Clean & Care” putų, palengva ir švelniai valykite paviršių. Ši priemonė skirta ne tik paviršių (odos ir tekstilės) valymui bet ir jų spalvų atnaujinimui. Šios putos taip pat puiki priemonė, norint išvalyti batelio vidų (apsaugosite nuo blogo kvapo ir bakterijų). Pakanka nedidelio kiekio putų ir valymo servetėlės ar kempinėlės.

clean and care.jpg Collonil Clean & Care ir Collonil kempinė

Trečias žingsnis. Priežiūra.

Kad oda žvilgėtų, išlaikytų savo elastingumą ir drėgmę – patariame naudoti ,,Collonil Bamboo Lotion’’. Šis losjonas su bambuko ekstraktu, kurio sudėtyje nėra cheminių medžiagų, neleidžia odai prarast drėgmės, apsaugo nuo išsausėjimo, bet ir padeda pašalinti nešvarumus. Priemonė taip pat tinka nubukui, zomšai ir tekstilei. Užpurškite, leiskite priemonei įsigerti ir esant reikalui nupoliruokite švelnia ,,Collonil’’ servetėle.

bam,boo lotion Collonil Bamboo Lotion

Ketvirtas žingsnis. Impregnatorius apsaugo ne tik nuo lietaus!

Prieš avint batus – išpurškite juos impregnatoriumi. Dažnas mano, kad šios priemonės vienintelė funkcija – apsauga nuo drėgmės, tačiau tai nėra tiesa. Rekomenduojame išbandyti ,,Collonil Carbon Pro” impregnatorių, kuris apsaugo ne tik nuo drėgmės, o taip pat ir:

  • paviršiams suteikia ilgalaikę apsaugą – jie padengiami nematoma, nekenksminga danga;
  • paviršiai tampa mažiau jautrūs bakterijoms, pelėsiams;
  • apsauga nuo riebiųjų medžiagų ir rūgščių;
  • apsauga nuo UV spindulių ir blukimo.

impregnatorius Collonil Carbon Pro

Penktas žingsnis. Stop nemaloniems kvapams!

Šis etapas vienas svarbiausių, nes tinkama kova su bakterijomis ir nemaloniais kvapais užtikrina higieną ir gaivų kvapą. Dažnas net nesusimąstome, koks kiekis bakterijų slypi ant įvairių paviršių. Nemalonų kvapą sukeliančios bakterijos itin kenksmingos, ypač sąlytyje su oda. Blogas kvapas gali būti lengvai įveikiamas, jeigu batelius po ir prieš avėjimą išpurkšite dezodorantu ,,Collonil Inside Fresh & Clean”. Ši priemonė ne tik apsaugos nuo nemalonaus kvapo, bet ir nuo bakterijų. Naujos kartos priemonė nėra aerozolinė, todėl nekenkia aplinkai.

fresh.jpg Collonil Inside Fresh & Clean

Tai 5 daug laiko nereikalaujantys žingsniai ir priemonės, kurias naudojant atnaujinsite sportinius batelius, džiaugsitės jais kuo ilgiau, bet ir tapsite tikrais sprotinių batelių priežiūros ekspertais, o patarimais galėsite dalintis su draugais!

Vaizdo medžiagą apie ,,Collonil“ valymo ir priežiūros produktus anglų kalba rasite čia: