Naujas požiūris į judėjimą

Istorija prasideda 1991 m. kai  Italijoje, Markė regione Linea Marche avalynės fabrike įkvėptas grunge ir rock stiliaus subkultūros, gimė naujas ,,šeimos’’ narys – prekių ženklas ,,O.X.S.“, o patys batai buvo pavadinti ,,Frank“.  Militaristinio stiliaus grubus padas, urbanistinės spalvos, rokerių batų forma – naujai gimusio prekių ženklo stilistika. Dizaineriai įkvėpimo sėmėsi net iš statybininkų uniformos! Frank batai tapo tarsi maištaujančio, drąsaus ir laisvės idėjų kupino jauno žmogaus garderobo detale.

Italai, kad ir kokias novatoriškas technologijas ar dizainą pritaikytų naujiems savo kūriniams, visada lieka ištikimi avalynės siuvimo technologijoms bei iš kartos į kartą perduodamom tradicijom. Industrialistinis dizainas, kosmopolitiškas požiūris bei itališka kokybė garantavo O.X.S. prekių ženklui sėkmę. Tad šiai dienai Frank stiliaus batai tapo ne tik tikra klasika, bet ir stiliaus ikona. Sukurti Italijoje, įkvėpti laisvės!

Pradžioje storas gumos lydinio padas ne tik vizualiai atrodė sunkus (nors batui suteikė išraiškingą formą ir charakterį), o tai nesuteikdavo šimtaprocentinio komfortabilumo. Linea Marche ,,O.X.S’’ prekių ženklui kuriantys dizaineriai, bendradarbiaudami su profesionaliais, savo amatą išmanančiais meistrais, Frank stiliaus avalynei sukūrė naujo tipo padą: lankstesnį, tvaresnį, atsparesnį trinčiai. Nedidele revoliucija galima buvo vadinti tai, ką netrukus klientai galėjo išvysti avalynės salonų lentynose: vizualiai masyvūs, net kerzus primenantys batai buvo lengvesni, o judėti būdavo tiesiog vienas malonumas. Tai buvo dar vienas sėkmę lemiantis ,,O.X.S“ prekių ženklo žingsnis.

XXI a. vadinamas technologijų ir kibernetikos amžiumi. Viena technologija veja kitą, vieni atradimai keičia kitus. Novatoriškumas – vienas svarbiausių bruožų, lemiančių sėkmę rinkoje. Šiemet O.X.S dizaineriai ir meistrai pateikė dar vieną naujovę – ,,AMTRAC’’ technologiją.

untitled-1-copy-2 Itin lengvi gumos putų padai

oxs1.jpg „O.X.S“ kolekcijos vyriškas modelis

Naujos kartos itin lengvų padų ,,XL EXTRALIGT” gamybos technologija yra patentuota. Iš gumos putų pagaminti padai yra ne tik itin lengvi, tvarūs trinčiai, bet ir itin lankstūs. Naujos technologijos padai pasižymi tokiomis mechaninėmis bei fizikinėmis savybėmis: amortizacijatermoreguliacija, atsparumas susidevėjimui ir mechaniniams pažeidimams, atsparumas vandeniui ir aliejams. 

Yra daug manančių, kad rudeninės ir žieminės avalynės padas turi būti storas. Tai nėra klaidinga nuomonė, tačiau svarbiausia, kad padas būtų pagamintas iš didelę šiluminę varžą ir didelį trinties koeficientą turinčių medžiagų. Vieni tvariausių gumos putų ir vulkanizuotos gumos padai pasižymi itin geromis termoreguliacinėmis ir hidroreguliacinėmis savybėmis. ,,Waterproof“ tipo padai ir hidrolizuotos odos žymi tai, kad avalynė yra pagaminta iš medžiagų, kurios, atlikus viršaus odos ar pado atsparumo vandens laidumui bandymus, po 2 valandų lankstymo, kai jos viršus buvo kontakte su vandeniu, nepramirko. Žinoma, tai ne lietaus batai, tačiau gumos padas ir hidrofobinė namatoma plėvelė ant odos, apsaugo jūsų kojas nuo drėgmės.

leather

zip Neopreniniai užtrauktukai

576.jpg „O.X.S“ Frank stiliaus auliukinis su metalizuota oda

57 copy.jpg „O.X.S“ kolekcijos moteriškas modelis su neopreno detale

Šį sezoną ,,O.X.S.’’ Frank stiliaus batus dizaineriai iš dalies modifikavo, suteikė šio tipo modeliams modernumo bei novatoriškumo. Atsirado poliuretanu dengti užtrauktukai, neopreno detalės, matinės, tarsi gumą primenančios odos ir urbanistinė spalvų gama: šalto metalo, betono, grafito juoda.

Untitlded-1 copy 2.jpg „O.X.S“ kolekcijos modelis moterims su ponio kailiuku

ocxss.jpg „O.X.S“ kolekcijos modelis su atšvaitinio audinio, neopreno, tekstilės ir gumos detalėmis

576-copy „O.X.S“ kolekcijos modelis moterims

,,Streamlined Simplycity“ (liet. supaprastintas paprastumas), ,,AMATRC technologija“ ir novatoriškų technologijų bei medžiagų integravimas – dar vienas žingsnis į priekį avalynės gamybos srityje.

Dar daugiau avalynės rasite čia