Į biurą stilingai!

Šiltam orui kutenant į nugarą kyla noras puoštis, iš spintų traukti pavasarišką garderobą ir atnaujinti savo avalynę. Bet kokią avalynę avėti darbe? Ar mada ir biuras du nesuderinami dalykai? Ne ne ne, ofiso stilius nėra nuobodus! Jūs galite atrodyti ne tik elegantiškai, bet ir labai įdomiai. Tad neleiskite nuoboduliui ir taisyklėms užkariauti Jūsų tikrojo Aš.

Viena avalynė kasdien kuria skirtingas istorijas!

JI STILINGA

stilinga
Elia Maurizi bateliai

Elia Maurizi perforuoti balkšvi lakiniai bateliai. Užapvalintas priekis ir odiniai raišteliai tiesiog spinduliuoja moteriškumu. O vintažiniai potėpiai ant pado, kuria šiltos ir romantiškos moters įvaizdį. Ji kruopšti ir tvarkinga, apgalvoja kiekvieną detalę. Ji dievina šviesius atspalvius ir patogią avalynę.

stilinga2
Pantanetti bateliai

Pantanetti grublėti auksinio atspalvio bateliai. Patogūs, laisvalaikio tipo bateliai – komfortą ir laisvę mėgstančiai moteriai. Ji veržli, nenustygstanti vietoje, jos darbas dinamiškas ir kupinas iššūkių, todėl minkšta ir lengva avalynė jai labai svarbi.

stilinga3
Premiata bateliai

Premiata bateliai, moderno ir klasikos mišinys. Bateliai verti nuodėmės. Juose susipina klasika dvelkiantis storas kulniukas ir šiuolaikiški metaliniai žiedai. Ši moteris – ekstravagantiška, ji karjeristė, ji griežta, o jos žodis paskutinis. Prie jos griežto ir išpuoselėto klasikinio kostiumėlio pritaikyti bateliai rodo jos drąsą, ji – nepriklausoma ir stipri moteris. Ji nesivadovauja kitų sukurtomis taisyklėmis, ji kuria jas pati.

stilinga4.jpg
 Moma bateliai

Moma bateliai. Pastelinių potėpių ir dangaus atspalvio avalynė – šiltos, jautrios ir subrendusios moters apavas. Ji elegantiška ir kūrybiška, ji atidi detalėms, o kiekvieną užduotį atlieka su didele meile ir aistra.

stilinga5
Pomme D’or bateliai

Pomme d’or’ balerinos tipo zomšiniai bateliai. Išraiškingi bordo spalvos bateliai – aiškų tikslą turinčios moters avalynė. Ji žino ko nori, ir žino kaip tą pasiekti. Dekoratyvinė gėlė ir zomšas atskleidžia ir švelniają šios moters pusę. Ji supratinga, moteriška ir užsispyrusi.

JIS STILINGAS

stilinga6
Elia Maurizi batai

Elia Maurizi išskirtinio dizaino batai. Apvalus priekis ir įvairiaspalvės kniedės batams suteikia originalumo. Jis – kūrybiška asmenybė, agentūros vadovas. Tai vyras mėgstantis madą. Jo garderobas stebina ir rodo jo išlavintą skonį madai. Jis drąsus, individualistas, o jo sprendimai nestandartiški.

stilinga7
Lemargo batai

Lemargo – moderni klasika. Tai stilingas miksas – lygios ir pintos bizonų odos derinys. Šiuos batus avintis vyras – karjeristas, jis atidus ir dėmesingas, jis užtikrintas savimi. Jis vertina kokybę ir mėgsta klasiką, tačiau nemažiau jam yra svarbios detalės.

stilinga8
Pantanetti batai

Pantanetti. Vyriški, odiniai grubūs batai. Raištelių nebuvimas įneša modernaus vėjavaikiškumo. Šiam vyrui patinka būti dėmesio centre, jis pasitiki savimi, o įvaizdis ir patikimumas karjeroje, jam svarbiausi dalykai. Jis savo srities profesionalas.

stilinga9
Moma batai

Moma melsvi, vandenyno atspalvio batai. Išskirtinis raštas bei storas, crepo gumos padas, skirtas vyrui mėgstančiam aktyvų laisvalaikį. Jis nenustygsta vietoje ir neieško žodžio kišenėje, jis mėgsta dominuoti. Jis organizuotas ir veiklus. Jo darbas nuolatos kintantis. Kokybė ir stilius – svarbiausi kriterijai renkantis avalynę.

stilinga10
Lemargo batai

Lemargo – klasika dvelkiantys batai. Tamsus rudas atspalvis, senamadiška, patrinta oda sukuria senamadišką efektą. Šis vyras – sentimentalus, jis renkasi klasiką ir kokybę. Jo darbas reikalauja daug protinių pastangų, jis apsiskaitęs, ramaus būdo. Jis patikimas, tikslus ir viską gerai apgalvojantis žmogus.

Dar daugiau modelių VYRAMS IR MOTERIMS rasite čia


BATŲ PRIEŽIŪRA

Net gražiausi ir stilingiausi batai nublangsta jeigu jie yra nešvarūs ir neprižiūrėti. Todėl keliaudami į biurą nepamirškite papudruoti savo bateliams nosytės. „Collonil“ valomosios putos ir kremas lygiai odai, pasirūpins, kad Jūsų batai visada atrodytų nepriekaištingai.

„Collonil Clean&Care“. Valomosios putos visų rūšių odai, sintetiniams audiniams bei batams pagamintiems naudojant TEX technologiją.
Naudojimas: Batą išpurkšti vienodu sluoksniu per visą plotą, nuvalyti purvo ir putų likučius su servetėle. Leisti nudžiūti.

stilinga11

„Collonil 1909 CRÈME DE LUXE“ batų kremas. 
Natūralus vaškas ir aliejai saugo ir suteikia blizgesio avalynei. Produktas intensyviai maitina odą, suteikia jai elegantiško ir dailaus blizgesio. Skirta tobulam Jūsų avalynės blizgesiui ir tekstūrai išlaikyti. (Atkreipkite dėmesį, kad produktas yra bespalvis arba su spalva).

stilinga12
DOLITA – oficialus „Collonil“ produktų platintojas Lietuvoje. Šiuos produktus galite įsigyti Dolita salonuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.