Šiltojo sezono bateliai – žavi nuo ryto iki vakaro

Žavi, stilinga ir nuolatos stebinanti – tai moteris, kuri nebijo eksperimentuoti, tačiau ir neužmiršta, kad stiliuje egzistuoja taisyklės, kurių pridera laikytis. Kada ir kur avėti masyvius, kniedėmis nusagstytus aukštakulnius, o kada derėtų apsiauti patogius, minimalistinius batelius.
Tinkama avalynė prie tinkamos aprangos gali Jus paversti tikra stiliaus diva, romantike, karjeriste ar vakarėlių liūte.

Patogiam laisvalaikiui

Laisvė judesiui! Tokiu šūkiu derėtų apibūdinti šiuolaikinės moters laisvalaikį. Tyliai tyliai į spintą padedame tuos gražiuosius aukštakulnius, kurie dar ras progą pasirodyti, ir atveriame duris šiuolaikiškiems sportiniams bateliams, kurie ,,Fru.it“ kolekcijoje tokie ,,saldūs” ir jaukūs. Lengvumo žavesys ir estetika, aukso ir sidabro atspalvių bateliai – Jūsų stilingam laisvalaikiui.

Untitled-6.jpg
Fru.it modeliai

Nestandartinis ,,Elena Iachi” sprendimas, suderinti puošnias siuvinėtas gėles ir ornamentus su sportinio tipo bateliais. Kas gali būti patogiau ir stilingiau už batelius, kuriuose susipina prabangi elegancija ir kasdieniškas paprastumas?

2zavi.jpg
Elena Iachi modeliai

Saulėtoms atostogoms

Tikras vasaros garderobo atributas ,,Paloma Barcelo” kolekcijoje – šlepetės džiuto siūlais pintu padu bei platformos, dekoruotos pinto šiaudo elementais. Šios basutės šaukte šaukiasi laisvų, gėlėtų ir ryškių suknelių, didelės pintos skrybėlaitės ir palmių virš jos.

zav.jpg
Paloma Barcelo modeliai

Kai pavargstame nuo oficialios ir įpareigojančios biuro aprangos, viskas ko labiausiai norisi – įsispirti į patogią ir jaukią avalynę. ,,Carven” kolekcijos basutės – moteriškos, laisvos ir neįpareigojančios. Medžiagos ir odos miksas – laisvės ištroškusioms moterims. Puikus derinys su ,,oversized” suknele ilgiems atostogų pasivaikščiojimams.

carven.jpg
Carven modeliai

Romantiškam pasimatymui

Taip taip, pasimatymas pasimatymui nelygu, bet jei jis pirmas, nevertėtų užgožti savo stilingos ir įdomios asmenybės ekstravagantiškais bateliais, pasilikite juos kitam kartui. Romantiškam pasimatymui rinkitės ,,Laura Bellariva” basutes. Blizgi oda, šilti atspalviai, gumos putų plaforminis padas, itin lengvos ir komfortiškos basutės Jūsų nepamirštamam ir romantiškam pasimatymui.

4 zavi.jpgLaura Bellariva modeliai

5 zavi.jpg
Laura Bellariva modeliai

Nepamirštamam vakarui

,,McQ by Alexander McQueen” unikalaus dizaino batai su ikoniniais dekoro elementais, punk tipo metalinėmis kniedėmis, siuvinėtais motyvais, gali tapti Jūsų esminiu akcentu vakarėlyje. Nuo jūsų žvilgsnių nenuleis ne tik vyrai, bet ir su pavydu stebės moterys. Novatoriški, išskirtiniai, gotikos stiliaus aukštakulniai, idealus vakaro pasirinkimas drąsioms, savimi pasitikinčioms moterims.

6zavi
McQ by Alexander McQueen modeliai

,,Strategia” bateliai tiesiog negali palikti abejingų. Šio sezono kolekcija – ryški ir traukianti akį. Prabangios ir ryškios spalvos audiniai, tekstūra nukelia į turtingą ir karališką praeitį. Paslaptinga istorija alsuojantys – subtilūs ir orginalūs bateliai.

zavi.jpg
Strategia modeliai

Susikurkite savo stilingą dieną! Ar įtemptas susitikimas, ar aktyvus laisvalaikis, visada avėkite batelius, kurie Jus įkvepia, išlaisvina ir nevaržo. Pažinkite ir tobulinkite savo tikrąjį Aš eksperimentuodamos skirtingais stiliais. Ir svarbiausia – pasiduokite savo pojūčiams ir išlikite žavi nuo ryto iki vakaro!

Moteriška avalynė | Vyriška avalynė