Tekstilės gaminių priežiūra ir valymas

Skirtingai nuo odinės avalynės, tekstiliniai batai gali būti apsaugoti nuo purvo ir nešvarumų, tačiau ne nuo drėgmės. Tokia avalynė greitai sugeria medžiagas, todėl geriau naudoti purškiamas priemones, arba kempinėlę su kuria būtų galima patogiai paskirstyti priežiūros ir valymo priemones. Nors tekstilinė avalynė lieka pralaidi vandeniui, ją impregnuoti rekomenduojame.

Rekomenduojame vadovautis žemiau aprašytais žingsniais, kurių dėka išsaugosite ir išlaikysite tekstilinius batus kaip naujus.

Kodėl Collonil?

Net patys brangiausi ir kokybiškiausi batai dėl drėgmės, lietaus vandens, intensyvios saulės, purvo bei prakaito gali netekti pirminės išvaizdos ar savo grožio, todėl avalynę būtina prižiūrėti ir atitinkamai valyti. Kokybė ir patikimumas – svarbiausi kriterijai dėl kurių Collonil produkcija DOLITA prekiauja jau daugiau nei 20 metų.

„Made in Germany” – tikras kokybės garantas, kuriuo gali pasididžiuoti Collonil kompanija, daugiau nei 100 metų gaminanti produkciją Vokietijoje. Tyrimais ir naujausiomis technologijomis paremtas darbas, aukščiausios kokybės žaliavos, patikimumas, Collonil pavertė lyderiaujančia avalynės ir odos priežiūros priemonių gamintoja pasaulyje, kurios produkciją vertina daugiau nei 82 pasaulio valstybės.

I ŽINGSNIS. Valymas

Prieš impregnuojant bei naudojant maitinamąsias avalynės priežiūros priemones reikia pašalinti ant batų paviršiaus susikaupusį purvą bei dulkes. Tai padaryti galite dviem būdais: sausu arba drėgnu valymu.
Sausas valymas skirtas nuolatinei ir kasdienei avalynės priežiūrai. Tekstilės avalynei skirtu šepetėliu nuvalykite susikaupusius nešvarumus ant bato paviršiaus (1 pav.).

sausas1 pav. sausas valymas

Drėgnas valymas. Gilesniam Jūsų tekstilės avalynės valymui ir priežiūrai rekomenduojame naudoti valymo ir priežiūros priemonę „Clean & Care classic“. Ant šepetėlio ar kempinėlės paviršiaus užpurkškite valomąsias priemones ir nuvalykite batų paviršių, leiskite gerai išdžiūti (2 pav.).

dregnas2 pav. drėgnas valymas

II ŽINGSNIS. Impregnavimas ir priežiūra

Prieš audamiesi avalynę pirmą kartą, būtinai ją impregnuokite. Nuolatinei priežiūrai rekomenduojame naudoti aukštos kokybės impregnatorių “Carbon Pro” maksimaliai apsaugantį nuo purvo ir nešvarumų. Naudokite impregnatorių purkšdami 30 cm atstumu. Impregnavimo priemonę naudokite 2-3 k. per mėnesį, taip išsaugosite savo avalynę kaip naują.

carbon impregnavimas3 pav. impregnavimas

10 avalynės priežiūros patarimų

  1. Prieš pirmą kartą apsiaunant batus nuodugniai impregnuokite atitinkama priežiūros priemone ir pamaitinkite apsauginiu kremu. Reguliariai tai kartojant oda bus ilgam laikui impregnuota, apsaugota nuo vandens ir purvo;
  2. Leiskite savo batams mažiausiai 24 valandas pailsėti, turėkite alternatyvų. Naudokite tinkamus batų tempiklius iš neapdirbto medžio;
  3. Šlapius batus džiovinkite kambario temperatūroje. Niekada nedžiovinkite ant radiatoriaus;
  4. Bent kartą per savaitę ištepkite ir pamaitinkite avalynės odą tinkama priemone. Nepamirškite ir siūlių;
  5. Venkite vadinamųjų iškart suteikiančių blizgesio“ produktų. Rankų darbo su tepalu ir skudurėliu (arba šepečiu) niekas negali pakeisti;
  6. Šiauštos odos batų negalima tepti tepalu! Naudokite tinkamas purškiamas arba skystas priežiūros priemones;
  7. Nusiaudami batus visada atriškite raištelius ar atsekite, niekuomet neminkite kita koja ant kulno ar pakulnės;
  8. Audamiesi naudokite batų šaukštą;
  9. Jei abejojate pirkdami batus, visuomet pasiteiraukite, kaip juos teisingai prižiūrėti;
  10. Laikykitės kiekvieno produkto naudojimo instrukcijų.

tekstile.jpg

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

DOLITA – oficialus „Collonil“ produktų platintojas Lietuvoje.
Visą Collonil produktų asortimentą rasite DOLITA salonuose.
Platus odinės avalynės ir odinių gaminių priežiūros pasirinkimas Dolitashoes.com

STILIUS PRASIDEDA NUO TAVO PĖDOS!

SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Zomšos gaminių priežiūra ir valymas
Lakinių gaminių priežiūra ir valymas
Odos gaminių priežiūra ir valymas