PV’ 18 | Madingiausios sezono spalvos pagal ,,Pantone“

TEMA | #spalvos pavasaris/vasara 2018

,,Pantone” spalvų institutas paskelbė sąrašą pačių madingiausių šio sezono spalvų. Išvardinsime kelias iš jų: violetinė, vyšninio prinokusio pomidoro, karališka mėlyna, pelenų rožinė, Nilo upės slėnio žalia, blukinta geltona ir rožinė, cinamoninė, levandų, rožinė, pastelinė pudros, neoninė, tamsi mėlyna, kokosinė, smėlio, sidabrinė, rūko pilka, sidabrinė bei metalizuota neoninė mėlyna ir dar daugiau…

Pamenate Marsalą vyno spalvos bumą? Ši spalva panaši į raudonų plytų ir ji buvo tokia populiari, kad ja dažė ne tik namus, naudojo kuriant interjerus, bet buvo itin populiari avalynės madoje. Juk rausva ir raudona – daug žadanti. Dėmesio centre – prinokusio pomidoro raudona.

Ši spalva dominuoja daugelyje kolekcijų: ,,Vic Matie”, ,,Strategia”, ,,Premiata”, ,,Premiata Sneakers” bei kitose.

Srategia modeliai

red

Premiata Sneakers ir Ixos modeliai

reddd

Sendinta rožinė. Ši spalva itin romantiška ir aristokratiška. Pamėgta ir dažnai naudojama kuriant Viktorijos laikų interjerą, o aprangoje kuriant romantišką ir koketišką įvaizdį.

Vic Matie ir Premiata Sneakers modeliai

pink

Retro rožinė. Sendintos rožės spalva šį sezoną itin dažna ,,Pomme D’or“ ir ,,Laura Bellariva“ kolekcijose. Tai amžina klasika. Itin tinka prie įdegusio kūno.

Pomme D’or ir Laura Bellariva modeliai

dusty rose.jpg

Pudros ir šimtai jos atspalvių. Nuo lengvos iki sodresnės ir primenančios persiką. Nuogos spalvos tendencija tęsiasi jau kelis sezonus.

Officine Creative ir Vic Matie modeliai

dusty pink nude

Šilta smėlio. Inspiruota kelionių ir safari stilistikos. Itin dažna spalva vyriškoje avalynėje. Derinkite prie mėlynų džinsų, šortų.

Pomme D’or ir Moma modeliai

silta smeline.jpg

Kokosinė arba nugesinta balta. Itin lengva ir vasariška. Tinka prie visų kitų spalvų.

Officine Creative ir Vic Matie modeliai

kokosine.jpg

Sodri rožinė. Drąsi, bet ne saldi. Ryški, bet ne šokiruojanti. Žaisminga spalva duete su juoda ar balta sukuria itin modernų įvaizdį.

Flower Mountain ir Premiata Sneakers modeliai

pinkkk

Neoninės spalvos šį sezoną itin dažnos avalynės kolekcijose. ,,Premiata Sneakers“ ir ,,Voile Blanche“ padiktuoja modernų 90-ųjų įvaizdį.

Premiata modeliai

ryskos.jpg

Džinsinė mėlyna. Rodos, kad ši spalva, kaip ir juoda nepraleidžia nei vieno sezono. Itin pamėgta vyrų, bet ne ką mažiau tinkama ir mylima moterų.

Premiata Sneakers ir Premiata modeliai

blue

Ultra violetinė. Tai ,,Pantone“ spalvų instituto išrinkta metų spalva. Ji dažnesnė interjere, nei madoje, tačiau stilistiškai įkomponavus su kitomis spalvomis, ši spalva įgauna visai kitą nuotaiką.

Premiata Sneakers ir Tipe e Tacchi modeliai

violetisne.jpg

Rūko pilka. Neapsigaukite, ši spalva tikrai ne ,,pilkos pelytės“ spalva. Juk girdėjote istoriją ,,Penkiasdešimt pilkų atspalvių“….?

Premiata Sneakers ir Officine Creative modeliai

grey.jpg

Konjako. Itin dažna spalva vesterno stiliaus avalynės madoje. Sendinta, primenanti metalą, paveiktą laiko. Nuostabiai tinka prie tamsiai mėlynos eilutės, odinio švarko.

Pantanetti modeliai

soko.jpg

Visus išvardintus dizainerius ir jų prekių ženklus galite rasti čia: Dolitashoes.com

Moteriška avalynė | Vyriška avalynė

SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Žaidimai | pavasaris/vasara 2018