Einu į vestuves! Kokius batelius rinktis?

Vasara tai tikras vestuvių maratono metas. Jei jūs esate pakviesti į vestuves, tačiau apžvelgus spintos turinį suprantate, kad nieko daugiau, išskyrus klasikinius darbo batelius ir laisvalaikio basutes neturite, metas į paieškas! O šventinių batelių paieškos yra visada malonios ir jaudinančios!

Prieš pradedant svarstyti kokius batelius derėtų įsigyti, turite išsiaiškinti du dalykus, ar yra numatyta vestuvių tema ir kur bus vestuvių ceremonija ir šventė. Manote, kad vieta nėra svarbi jūsų avalynės pasirinkimui? Dar ir kaip svarbi! Juk nenorėtumėte žengti akmeniniu keliuku apsuptai tvenkinių ir jose plaukiojančių gulbių su smailianosiais 10 centimetrų aukštakulniais? Ne, kiekvienai temai ir vietai turi būti atitinkama apranga ir avalynė. O atrodyti žavingai, kai toks pasirinkimas batelių – misija įmanoma!

Skirtingi jaunieji, skirtinga ir vestuvių tematika. O atvykti į vestuves nuobodžiais bateliais neatitinkančiais temos, temos, kuriai taip ilgai ruošiesi jaunieji, būtų tikra nuodėmė. Vestuvės turinčios tam tikrą temą neretai mus įpareigoja ir suvaržo, tačiau tuo pačiu suteikia naujos patirties ir leidžia pasireikšti mūsų kūrybiškumui ir žaismingumui. Juk norėtumėte nors kartą pamatyti savo precizišką antrąją pusę neįpareigojančiame bohemiškame amplua? Arba savo moterį, apsirengusią rausva suknele, dideliu kaspinu plaukuose ir tobulais aukštakulniais! Taigi, vestuvių tema, tai dar viena nauja galimybė improvizuoti ir iš naujo atrasti save.

Vintažinės vestuvės

Viena populiariausių vestuvių tematikų – vintažinio stiliaus vestuvės. Toks stilius neišeina iš mados ir jis nėra pavaldus jokioms tendencijoms, tai lyg atgal į praeitį orientuota mada. Dažniausiai gamtos apsuptyje organizuojama šventė, kurios papuošimai, stalai ir kėdės mena įdomią ir paslaptingą praeitį, o tokių vestuvių esminis akcentas yra spalvos ir tekstūros. Dominuoja rudi, gelsvi ar auksiniai atspalviai. Dalyvaujant vintažinio stiliaus vestuvėse į savo garderobą turėtumėte įtraukti blizgučių, nėrinių ir perlų.  Na, o savo avalynę galėsite paversti esminiu akcentu pasirenkant batelius apvalia nosyte, ,,cuban” formos kulnu, minimalistine dekoratyvia sagtele, marga oda ar zamšu. Dizainerės ,,Chie Mihara” kurta avalynė patogios formos, tvirtu ir storu kulnu neabejotinai leis Jums šokti iki ryto! O išskirtinis retro dvasia alsuojantis dizainas, tekstūrų ir spalvų deriniai, nepaliks abejingo nei vieno svečio.
Sukate galvą, o ką rinktis vyrui norinčiam atitikti tokią vestuvių tematiką? Rekomenduojame tikrą itališką, modernios klasikos avalynę ,,Moma”, kurios sendinta oda, klasikinės formos įgavusios modernų atspalvį, bus idealus pasirinkimas vintažiniam vyro įvaizdžiui.

vintage 1Chie Mihara modeliai

vintage 2Moma modeliai

Karališkos vestuvės

Ištaigingos ir rafinuotos vestuvės, dažniausiai rengiamos miesto širdyje įsikūrusiose vietose. Prabanga ir stiliumi alsuojanti aplinka, krištolas, bordo rožės, daug žvakių ir šviesų. Šventė preciziškai suplanuota, suderinta net pati mažiausia detalė. Tokiose iškilmingose vestuvėse rinkitės minimalistinį, tačiau elegantišką įvaizdį. Atsisakykite nereikalingų aksesuarų, nuobodžių raštų ir medžiagų, rinkitės gipiūrą, nėrinius, aksomą ir kitas prabanga alsuojančias medžiagas. Aukštakulniai – vienas iš must akcentų tokiose vestuvėse, nes jie pabrėžia moteriškumą, išryškiną figūrą ir suteikia elegancijos.

Royal wedding
Chie Mihara, Strategia ir Premiata modeliai

Royal wedding 2Attimonell’is ir Moma modeliai

Romantiškos vestuvės

Romantiškos vestuvės tai – daugybė žvakių, gėlių jūra, jauki ir jaudinanti prietema. Lempučių girliandos, įvairūs žibintai ir žvakidės, tokiose vestuvėse meilė tiesiog tvyro ore! Laisvos suknelės, pastelinės spalvos ir šviesūs tonai, taip atrodyti turėtų jaunųjų svečiai. Raudoną lūpdažį palikite namie, iškeiskite jį į švelnų blizgį. Šventėje rinkitės jaukius batelius ir basutes. Aikštingos damos ar ambicingo vyro įvaizdį užmirškite, atsiduokite nesuvaidintam nuoširdumui ir romantikai.

RomantikaChie Mihara ir Pretty Ballerinas modeliai

Romantika 2Officine Creative ir Pantanetti modeliai

Rustic stiliaus vestuvės

Prieš kelis metus išpopuliarėjęs vestuvių stilius, kurį atranda vis daugiau porų. Kaimiško stiliaus klėtis, laukinės gėlės ir šiaudai, gyvos gamtos ir kaimo elementai. Gražu, romantiška ir nekasdieniška. Tokio stiliaus vestuvės neįpareigoja, jos laisvos ir gyvybingos, apranga ir apavas neturėtų suvaržyti judesių. Gal pinsite vainikus jaunosioms, o nakty juos leisite upėje galvodami norus, kad ir kokios gamtos pramogos jūsų laukia, pasirūpinkite patogiu įvaizdžiu. Įsisekite į plaukus pievų gėlę, apsivilkite rausvą, judesių nevaržančią suknelę ir apsiaukite žemakulnius batelius, puoštus kaspinu ar dekoruotus įdomiais motyvais.  Laisva apranga vyrams, lininės kelnės ir lengvučiai medvilniniai marškiniai, kuriuos užbaigs išskirtiniai ,,Officine Creative“ bateliai primenantys paslaptingų genčių papuošalus ir pynimo raštus.

RusticChie ir Chie Mihara modeliai

Rustic 2Officine Creative modeliai

Paplūdimio vestuvės

Ak… kas gali būti romantiškiau už santuoką ant jūros kranto. Paplūdimio vestuvės nėra pavaldžios jokioms tendencijos ar madoms. Po kojomis girgždantis auksinis smėlis, jūros ošimas, lengvas ir šiltas brizas. Melsvi atspalviai, skrybėlaitės nuo saulės ir lengvi bateliai ir basutės, kurias būtų lengva nusiauti lekiant pasitikti saulėlydžio įbridus į banguojančią jūrą.

PapludimioPremiata, Pretty Ballerinas ir Chie Mihara modeliai

Pliazas 2.pngAttimonelli’s ir Malloni modeliai

Bohemiškos vestuvės

Bohemiško stiliaus pavadinimas kilo iš istorinio regiono Bohemija, kuriame gyvenusi tauta mėgo šokius, laisvę ir nepriklausomybę, o visa tai atsispindėjo ir jų garderobe. Tokios vestuvės tai nepriklausomų ir laisvų žmonių šventė. Jos smagios, mažiau įpareigojančios, o laisvės troškimas tiesiog tvyro ore. Palaidos garbanos, lengvai plazdenančios suknelės, nėriniai, žemės spalvos, kutai ir ornamentai. Žinokite, kad tokiose vestuvėse laiko pasisėdėjimui nebus, jūs šoksite, dainuosite ir juoksitės. Tad pasirūpinkite, kad būtų gražu ir patogu.

Boho 1Fiori Francesi ir Chie Mihara modeliai

Boho 2Fru.it ir Laura Bellariva modeliai

Vestuvių niekada nebus gana, todėl galėsite ir turėsite dar daug progų išbandyti skirtingą stilių, tačiau nepamirškite, kad egzistuoja taisyklės, kurių derėtų laikytis. Niekada nesirinkite nieko ekstremalaus ir perteklinio. Ne tik dėl to, kad visas dėmesys turi būti nukreiptas į jaunuosius, o jūsų juoda maža suknelė ir ilgos laibos kojos gali atitraukti dėmesį nuo jų, bet taip pat juk nenorite, kad per vestuves jus kas nors palaikytų nuotaka?

Nepamirštamų, žaismingų ir kupinų įspūdžių vestuvių!

Moteriška avalynė | Vyriška avalynė

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Nes aukštakulniai to verti
Bateliai, kuriuos privalu turėti jam ir jai
Basučių priežiūra ir valymas