Mokslų metų pradžia. Kokius batelius rinktis?

Vėsūs vakarai ir pirmieji krentantys lapai neabejotinai praneša – ateina ruduo. Po saulės vonių ir šiltų atostogų, žengiame į šaltąjį metų periodą. Tai nuostabus metas, kuomet pailsėjęs kūnas ir protas kelia sau naujus iššūkius. Atostogų ir poilsio planavimą keičia mintys apie naujas studijas ir kursus, galimybę išmokti ir patirti naujų ir dar nepažintų dalykų. Vasarines basutes ir plazdenančias sukneles keičia rudenio garderobas, kuris, kaip ir jūsų vidinė būsena turi būti pakylėtas ir pasiryžęs nugriauti aukščiausius kalnus. Ir nesvarbu ar būsite abiturientas ar studentas, o gal mokytojas ar dėstytojas – ruduo, naujų žinių pradžia, kuriai reikia atitinkamai pasiruošti. Kaip apsirengsite ir apsiausite, tokią ir žinutę siųsite kitiems, ir tokį matysite save. Smalsumas ir žingeidumas, kruopštumas ir disciplina, o gal nežabotas kūrybiškumas, kad ir kas jus vestų į priekį siekiant naujų tikslų, nepamirškite, kad gera pora batelių jums tikrai pravers!

Žinome, kad garderobas pasako daug apie mūsų asmenybę, o mokslininkų tyrimai jau įrodė, kad tai ką vilkime turi įtakos mūsų elgsenai ir mąstymui. Vilkėdami skirtingą avalynę ir drabužius, jaučiamės skirtingai. Vienas garderobas priverčia mus jaustis labiau pasitikinčiais savimi ir kūrybingesniais, kitas – stipresniais, protingesniais ir neprilygstamais. Tad kokius batelius rinksitės rudenio sezonui?

Abiturientai. Baigiamieji egzaminai, bemiegės naktys, streso kupinos akys ir viskas tik dėl šviesios ir gražios ateities. Kiekviena diena mokykloje, vėliau papildomi korepetitoriai ir laikas praleistas bibliotekoje. Kuo apsiauti? Jei mokyklos taisyklės reikalauja dėvėti uniformą, klasikinio kirpimo švarkelį, languotą sijonėlį ar šviesius marškinėlius, rinkitės klasiką – brogų, oksfordo tipo batelius ar griežtesnės klasikinės formos avalynę. O jei esate maištautojas savo klasikinę uniformą paįvairinkite ryškesniais bateliais. Kodėl gi ne? Jei jūsų mokykla tolerantiška ir kiekvieną dieną dėvėti pabodusios uniformos nereikia, galite kiek drąsiau apsvarstyti avalynės pasirinkimo galimybes. Tiesa, neužmirškite į mokyklą jūs einate mokytis ir siekti geriausių rezultatų, todėl madų demonstravimą bei batelius aukštu kulniuku palikite savaitgaliui ir paskutinio skambučio šventei. O mes neabejojame, kad Dolitoje rasite išskirtinių batelių, kurie bus ne tik patogūs, tačiau lengvai ir paprastai priderinami prie jūsų aprangos. Jaunatviškai sielai drąsūs ir išskirtiniai Fruit bei Vic Matie modeliai. Žinančiai ko nori – spalvingi ir ryškūs Strategia bateliai. O rokeriškai pankei neišlipančiai iš sportinių batelių – McQ modeliai.

fruitFruit modeliai

Vic MatieVic Matie modeliai

StrategiaStrategia modeliai

McQMcQ by Alexander McQueen modeliai

Studentai. Kaip patyrę tėvai savo vaikams dažniausiai sako: „dabar smagiausias tavo laikas!”. O jūs tik klapsite akimis ir svarstote, bet juk reikės mokytis? Ir kas čia tokio smagaus? O taip, bus sunku ir įdomu, laukia daug bemiegių naktų praleistų bibliotekoje ir apmąstymų ar tikrai pasirinkote teisingą kelią. Bet bus ir be proto smagu. Naujos draugystės ir pažintys, o universiteto aprangos kodas, be abejo priklausomai nuo studijų, tačiau laisvesnis ir patogesnis. Būtent studijų laiku galite nevaržomai demonstruoti savo stiliaus pojūtį ir meilę madai. Universitete praleisite daug laiko, tad pasirūpinkite ir sukurkite atitinkamą savo įvaizdį, nes čia susirasite gyvenimo draugų, o galbūt ir savo antrąją pusę. Palikite nuošalyje paauglišką garderobą, nes dabar jūs suaugęs jaunuolis, o jūsų vaizduotei ir svajonėms pats metas išsipildyti. Tad jei svajojote avėti ryškius raudonus aukštakulnius kartu su klasikine languota suknele, pirmyn! Juk tai taip įdomu, klasikinė suknelė, rodos, sukuria rimtos ir preciziškos studentės įvaizdį, ir kelią mintį, kad tai tikra pirmūnė turinti atsakymus į visus klausimus, tačiau nuleidus galvą, apavas verčia iš kojų. Ryškūs raudoni bateliai ant kulniuko? Kontraversiška, tačiau nepalieka abejingų. Kad ir kaip nuspręstumėte apsirengti, apavas turėtų būti patogus, smailianosius aukštakulnius ar batelius su itin aukštu kulniuku padėkite į šalį studentiškoms šėlionėms po sesijos. Universitete rinkitės patogumą, kad ir koks jis būtų – pūkuotas, raudonas ar visas nusagstytas kniedėmis. Beje, dizaino ar meno istorijos studentai ateidami į paskaitas atrodo taip, lyg jas būtų sumaišę su vakariene madingame miesto bare. Ir ką jiems pasakysi? Tai juk geriausias jų laikas ir jų įvaizdžio dalis!

Tiesa, būna, kad kartais pamirštama, kad mokymosi universitete tikslas geros karjeros ir darbo perspektyvos. Tad jei šiame universiteto kurse nusimato praktika ar pirmasis darbas, pasistenkite, kad jame sužibėtumėte, nes kaip jau minėjome anksčiau, įvaizdis ne tik kitiems padeda susidaryti pirmąjį įspūdį apie jus, tačiau ir viduje jausitės kitaip, jei bateliai jūsų netrikdys, bet motyvuos. Batelius universitetui rinkitės priklausomai nuo studijų krypties, savo būdo ir etiketo galiojančio švietimo įstaigoje. Visada madingi ir stilingi Laura Bellariva modeliai, tinkantys tiek švelniai, tiek pankiškai merginai. O.X.S. grubaus pado, vyriškos formos modeliai, kurie prašyte prašosi languoto sijonėlio ir marškinių. Jamie Mascaro – būsima teisininkė, o gal meno studentė? Na ir vyriški Moma modeliai, universalūs, kokybiški ir užtikrinti.

LauraBLaura Bellariva modeliai

OXSO.X.S. modeliai

LauraLaura Bellariva modeliai

Jamie MascaroJamie Mascaro modeliai

Laura BellarivaLaura Bellariva modeliai

MomaMoma modeliai vyrams

Pedagogas ar universiteto dėstytojas. Gerbiama ir prestižinė pedagogų specialybė reikalauja ir atitinkamo stiliaus. Jei jūs ne profesorius ir neišsiruošėte į akademinę šventę ar iškilmes, togos (klasikinė universiteto rektorių bei profesorių apranga) jums neprireiks. Tačiau klasikinė ir tvarkinga apranga – rekomenduojama. Jūs įkvepiate ir rodote pavyzdį jaunajai kartai, tad pasirūpinkite, kad jūsų autoritetas būtų nukreiptas teisinga linkme. Vėjavaikiško dėstytojo užsimetusio kojas ant stalo ir laisva kalba pasakojančio savo patirtį įvaizdis, žavingas, tačiau tinkantis ne kiekvienam ir tikrai ne teisės ar medicinos dėstytojui. Arba mokytoja, lengva kuprele, atsiradusia nuo nuolatinio namų darbų taisymo, nuobodžiai pasakojančia kažką apie naujųjų laikų istoriją… Skamba nuobodžiai? Taip jau yra, kad tiek mokiniai, tiek studentai kupini energijos ir veržlumo gyvenimui greitai pradeda nuobodžiauti, ir kiekvieną akimirką, kai jiems pasidaro nuobodu jie pradeda akylai tyrinėti supančią aplinką, kurios akiratyje greitai atsirandate ir jūs. Nužiūri jūsų manieras, aprangą, akimis slenka žemyn ir tingiai apžvelgia avalynę taip nuspręsdami ar esate vertas jų dėmesio. O taip, šiuolaikiniam studentui neužtenka griežtos povyzos ir autoritetingo balso, reikia ir garderobo, tokio, kuris nekeltų klausimų apie jūsų profesionalumą.

Visi mes panašūs ir tuo pačiu labai skirtingi, taip ir kiekvienas pedagogas valdantis klases ir auditorijas turi savo dėstymo stilių ir braižą. Visi jie stovi prieš minią jaunuolių, kurią pavergti galima savo manieromis, balsu ir garderobu. Galbūt jūs gležna, tačiau apžvelgus jūsų tobulą tvido kostiumėlį, šilkinius marškinius ir tuos, tuos vienintelius batus, kuriuos net studentė norėtų įsigyti! Ah, ar suprantate kokį autortitetą įgijate prieš kiekvieną auditorijoje esančią studentę? Ką apie tokią stilingą dėstytoją galvoja studentai? Jie nori, kad ir jų mama būtų tokia madinga! O ką apie tokią dėstytoją galvoja kolegės? Jos irgi trokšta tokių batelių! Tiesa, mintyse jos save tikriausiai ramina, kad ne avalynėje ir ne švarkelyje esmė. Tačiau jūs puikiai suprantate, kad būtent toks jūsų įvaizdis priverčia pasitempti, į auditoriją įžengti tvirtu ir valdingu žingsniu, o tariant labas rytas, nelieka nei vieno studento, kuris su jumis nepasisveikina. Pagarba ir pasitikėjimas, štai ką daro teisingai pasirinkta avalynė ir garderobas! Ixos modeliai tiesiog sutverti spalvingai ir ryškiai mokytojai, avalynės formos, tekstūros ir detalės. Kokia matematikos mokytoja galėtų jiems atsispirti? Vic Matie, Halmanera kulnai ir tekstūros – tai profesionalios ir daug pasiekusios dėstytojos avalynė. Chie Mihara bateliai šiltai ir kūrybiškai dėstytojai.

VicVic Matie modeliai

HalmaneraHalmanera modeliai

IxosIxos modeliai

Ixos2Ixos modeliai

ChieChie Mihara modeliai

Last ConspiracyThe Last Conspiracy modeliai vyrams

Beje, vienas įdomus tyrimas parodė, kaip stipriai jūsų įvaizdis gali paveikti minią. Į kompanijos susirinkimą, kuriame dalyvavo vyrai ryšintys juodais kaklaraiščiais, vienas vyras atėjo ryšintis raudoną. Ir ką jūs manote? Susirinkusieji pamanė, kad šis vyras turi aukštesnį statusą visuomenėje. Daugelis jautė jam pagarbią baimę, nes šis atrodė labiau pasitikintis savimi, tas, kuris drįso sulaužyti nusistovėjusias aprangos kodo taisykles. Tad gerai apsvarstykite kokiu įvaizdžiu žengsite į klasę ar auditoriją. Ir niekada nenuvertinkite avalynės jėgos! Kad ir kas Jūs būtumėte, ištroškęs žinių studentas, kruopščiausias abiturientas ar sėkmingas dėstytojas, pasirūpinkite savo avalyne. Atsižvelgite į jos patogumą, kokybę, medžiagas iš kurios ji yra pagaminta, atitinkamai prižiūrėkite ir galite neabejoti – nusimato sėkminga mokslų metų pradžia!

Moteriška avalynė | Vyriška avalynė

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Komfortabilumas ir dizainas. Padas. Vidpadis. Avalynės dydis ir forma.
Nes aukštakulniai to verti
Bateliai, kuriuos privalu turėti jam ir jai