#5 geriausi pirkiniai ir visi – batai!

Atsinaujiname?!  Spalvų pasirinkimas, faktūros, kaip ir detalių įvairovė leidžia ekperimentuoti. Tokie eksperimentai kasdienius juodus derinius paverčia ypatingesniais ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi einant pro namų duris. Avalynė yra svarbus ir bene pagrindinis aprangos akcentas, todėl pasinaudodami toliau aprašytais patarimais lengviau susikursite savo stilių ir sužinosite į kokias detales atkreipti dėmėsį.

Taigi,  pateikiame esminius sezono avalynės akcentus auliukiniuose, įsispiriamuose, sportinio tipo, balerinose ir, žinoma, aukštakulniuose! O kaip gi be jų?!

#1 Auliukiniai: nuo pankų iki kosmonautų

Kosmosas ir astronautika daro didelę įtaką avalynės madai. Nustebote? Skaitykite toliau. Ne paslaptis, kad po pirmųjų žingsnių Mėnulyje ant mados podiumų pasirodė PVC (skaidraus minkšto plastiko) medžiaga bei lakas. Dėka atsiradusių naujų tvirtų medžiagų ir išmokus jas apdirbti, kulnai tapo  permatomi, pagaminti iš specialaus plastiko, arba įvairių formų metaliniai. O odą kai kuriuose modeliuose dizaineriai pakeitė satinu.

jjjj.jpg
Vic Matie modelis
cosmos.jpg
Vic Matie modelis
Untitledcopy 4.jpg
Vic Matie modelis

Šių metų kolekcijoje astronominio stiliaus modelių atrasite Vic Matie, Strategia ir Fru.it kolekcijose. Čia dominuoja neįprastos formos kulnai, permatomos gumos padai, epoksido derva. Naujovė tekstilės pramonėje – metalizuoti paviršiai, faktūros.

1970-1980 metais, kai pankų ir metalistų banga nuvilnijo per visą pasaulį, o kiekvienas ir kiekviena norėjo būti panašūs į savo muzikos dievaitį, prasidėjo, taip vadinama, ,,Punk trend“ įtaka madai. Rokeriškas įvaizdis, kaip taisyklė, niekada neišeis iš mados. Tad išduosime paslaptį, kad tokio tipo batai – gera investicija.

Untitled-2 copy.jpg
RBRSL modelis

Technologiškai tobulėjant odos apdirbimo pramonei, o dizaineriams nestokojant fantazijos, batai įgauna naują formą, spalvą, puošiami vis kitokiomis detalėmis (kristalais, kniedėmis, sagtimis ir pan. aksesuarais).

Untitled-2 copy 5.jpg
Fru.it modelis
Untitled-2 copy.jpg
Strategia modelis
Untitled-2 copy 2.jpg
Fru.it modelis
Untitlsded-2.jpg
Elena Iachi modelis
Untitled-2 copy.jpg
Fru.it modeliai
strategia copy.jpg
Halmanera modelis
Untitled-2 copy 2
Rocco P. modelis
strategia.jpg
Strategia modelis

#2 Įsispiriami bateliai. Nuobodulio estetika

Geri itališki batai, kaip ir vynas – patikrinti laiko, pagaminti su meile ir atsidavimu bei profesionalumu, ir, žinoma, tik iš geriausių Italijos regionų. Didžioji dauguma Dolitos avalynės ženklų savo kūrybos ir gamybos vietos nekeistų už jokius pinigus. Markės regionas – avalynės gamybos šerdis. Čia tradicijos skaičiuojamos ne metais, ne dešimtimis, o šimtmečiais. Iš kartos į kartą perduodamos avalynės siuvimo patirtys ir žinios – itališkos avalynės patogumo paslaptis.

Untcdcditled-2 copy 4.jpg
Pomme D’Or ir Ink modeliai

Kas avalynei suteikia maksimalų komfortą? Itin minkšta oda, odinis padas ir, žinoma, siuvimo technologija. ,,Sacchetto” konstrukcija – maksimalus komfortas. „Sacchetto” išvertus iš italų kalbos reiškia ,,mažas maišelis”. Šis siuvimo būdas reikalauja didelio kruopštumo, žinių ir tikslumo. Kiekvienas odos gabalas kerpamas tik rankomis. Tada iš odos pasiuvamas odinis maišelis, kuris išverčiamas į kitą pusę ir rankomis susiuvamas kartu su bato padu. Beveik besiūlė konstrukcija batui suteikia minkštumo, lankstumo ir lengvumo, o avint tokią avalynę garantuojamas patogumas.

flexible copy.jpg
Ink modeliai
flexible.jpg
Ink ir Pomme D’Or modeliai

Ypač lengvos ir lanksčios avalynės modelių rasite Pomme D’Or, Halmanera, Del Carlo ir Ink kolekcijose.

Untitled-vfvf2 copy.jpg
Pomme D’Or modeliai
Ucdcdntitled-2 copy.jpg
Del Carlo modeliai
comfort copy 2.jpg
Halmanera modelis
Untitled-2 copy.jpg
Halmanera modeliai
comfort.jpg
Halmanera modelis

Vyrams šį sezoną pasirinkimo daug: nuo itin minkštos, lanksčios konstrukcijos įsispiriamų batelių, sportinio tipo laisvalaikio batelių iki klasikinių modelių plonu odos ar gumos padu.

Untitled-2 copy.jpg
Rocco P. modeliai
Untitled-2 copy.jpg
Gianfranco Butteri modeliai
Untitled-2 copy.jpg
Premiata modeliai
Ucdcdntitled-2 copy.jpg
Premiata modeliai

#3 Taip, tai jie – sportiniai bateliai

,,Kaip save įsivaizduojate po 5 metų? Lygiai taip pat, su sportiniais bateliais”. Nors ši frazė nuskambėjo ,,Vogue“ žurnalo interviu puslapiuose pačios redaktorės, net neabejojame, kad galėtumėm prie 5 dar pridėti minimum 3, o gal geriau tai palikti istorijai. Šiandien sportinio tipo avalynė yra būtina ir jos populiarumas auga kiekvieną sezoną.

comfort copy.jpg
Premiata modelis

Kas galėtų pakeisti sportinio tipo batelius į dar patogesnius? Atsakymas būtų toks: kiti sportinio tipo bateliai!

sneak copy.jpg
Voile Blanche modelis
oxsrn.jpg
RBRSL modelis

Šiemet dizaineriai vėl pasiūlė naujų formų. Kiek masyvesnių, futuristinių, eklektiškų (džiuto virvė + sportinis modelis ,,Voile Blanche“ kolekcijoje), dekoruotų vis naujomis detalėmis, o odą keičiant novatoriškomis medžiagomis: techniniu satinu, holografiniu PVC gliteriu, neoprenu ar sportinio tipo ,,mesh” tinklelio audiniu.

sneakersa.jpg
Premiata modelis
sneak.jpg
Fru.it modelis
Untitledcsdd-2 copy 4.jpg
Premiata Sneakers modelis
Untxxxitled-2 copy 3.jpg
Fru.it modelis
men.jpg
Premiata modelis
ffffff.jpg
Voile Blanche modelis
Untitled-2 copy
Premiata Sneakers ir Flower Mountain modeliai

#4. Baleto įtaka madai. Balerinos tipo bateliai.

Lengva it plunksna. Grakšti it smilga. Balerina ant scenos atrodo nepaprastai žavinga. Kūno spalvos triko, blukintos rožinės spalvos skaistalai, klostuotas sijonas ir puantai. Būtent jų dėka, tokios formos bateliai įsirašė į istorijos puslapius kaip vienas patogiausių avalynės modelių. Mados piruetas!

Untitled-2 copy.jpg
Pomme D’Or modeliai
ballet copy 3.jpg
Fru.it modelis

Ispanų prekių ženklas ,,Pretty Ballerinas” siūlo nuo klasikinių ,,nude” (liet. kūno) spalvos modelių, dekoruotų gėlėmis iki marinistinės stilistikos su klasikiniu baltos, raudonos ir mėlynos deriniu.

ballet copy.jpg
Pretty Ballerinas modelis
ballet copy 2.jpg
Halmanera modelis
ballet.jpg
Pretty Ballerinas modelis
ballet copy 4.jpg
Fru.it modelis
Untitled-2 copy.jpg
Pretty Ballerinas modelis

#5 Kai moteris pameta galvą dėl aukštakulnių

Aukštakulniai – apavas, kurį moterys renkasi kiekvieną sezoną. Aukštakulniai darė įtaką ir keitė pasaulį nuo senų laikų iki šių dienų.

pumpss.jpg
Premiata modelis

Pirmieji aukštakulniai pradėti avėti 3 500 m. pr. Kr. senovės Egipte. Juos avėjo aukštuomenės nariai ir paprasti amatininkai, kad apsaugotų savo kojas. Manoma, kad aukštakulnių madą atgaivino Catherine de Medici ─ XVI a. Italijos aukštuomenės dama. Ji pasisiūdino batus aukšta pakulne, norėdama atrodyti aukštesnė ir padaryti didesnį įspūdį, kai atvyko į Prancūziją tuoktis.

pumops.jpg
Halmanera modelis

Aukštakulnių mada didelę įtaką daro moterų garderobe. Vidutiniškai moteris per gyvenimą nusiperka apie 40 porų aukštakulnių. Atrodo nemažai? Taip, tačiau yra tokių, kurios avi kasdien tik juos.

pumops copy.jpg
Chie Mihara modelis

Renkantis aukštakulnius svarbu atkreipti dėmesį į kulno formą, aukštį ir storį. Aukštakuliai turi būti patogūs ir nevarginti kojų. Visada patartina pirmą kartą apsiavus juos išbandyti namuose.

ballet copy 3.jpg
Chie Mihara modelis

Taip pat atkreipkite dėmesį į noselės storį ir formą, modelio medžiagiškumą, spalvas ir padą, kitus aksesuarus, jeigu tokie yra.

Šį sezoną DOLITOJE gausus batelių pasirinkimas: visada žaismingi ispaniški ,,Chie Mihara“ modeliai, rafinuoti ir modernūs  ,,Premiata“ aukštakulniai, seksualūs ir pritrenkiantys ,,Greymer“, itin minkštos odos ,,Pomme D’Or“ ir Ink“, niekada iš mados neišeinantys ,,Mascaro“.

ddddd.jpg
Premiata modeliai
d.jpg
Elena Iachi modelis
Ucdscfdvcdntitled-2 copy.jpg
Greymer modelis
ffff.jpg
Mascaro modelis

Aukštakulnius Dolitoje pasirinkti lengviau, jeigu renkatės prekių ženklus, kuriuos jau žinote, kurių batelius jau turite arba rekomenduotus. Iškilus dvejonėms mūsų konsultantai patars ir padės pasirinkti tinkamai.

Taigi, DOLITA kolekcijose rasite „Made in Italy“ avalynės modelių su tokiais akcentais, kurie net ir klasikinį garderobą ar klasikinę darbinę aprangos eilutę gali paversti įdomia ar suteikti priežastį nepažįstamojo žvilgsnį palaikyti ilgiau:) Kam avėti paprastus, jeigu gali isigyti stilingus!