VESTUVĖS! Avalynė jauniesiams ir svečiams

Vasara tai tikras vestuvių maratono metas. Jei jūs esate pakviesti į vestuves, tačiau apžvelgus spintos turinį suprantate, kad nieko daugiau, išskyrus klasikinius darbo batelius ir laisvalaikio basutes neturite, metas į paieškas! O šventinių batelių paieškos yra visada malonios ir jaudinančios!

Prieš pradedant svarstyti kokius batelius derėtų įsigyti, turite išsiaiškinti du dalykus, ar yra numatyta vestuvių tema ir kur bus vestuvių ceremonija ir šventė. Tad šiame straipsnyje skaitykite apie:

  • vintažines ir bohemiškas vestuves;
  • karališkas ir modernias vestuves;
  • romantiškas vestuves;
  • Rustic stiliaus vestuvės;
  • paplūdimio vestuves.

Manote, kad vieta nėra svarbi jūsų avalynės pasirinkimui? Dar ir kaip svarbi! Juk nenorėtumėte žengti akmeniniu keliuku apsuptai tvenkinių ir jose plaukiojančių gulbių su smailianosiais 10 centimetrų aukštakulniais? Ne, kiekvienai temai ir vietai turi būti atitinkama apranga ir avalynė. O atrodyti žavingai, kai toks pasirinkimas batelių – misija įmanoma!

Skirtingi jaunieji, skirtinga ir vestuvių tematika. O atvykti į vestuves nuobodžiais bateliais neatitinkančiais temos, kuriai taip ilgai ruošiesi jaunieji, būtų tikra nuodėmė. Vestuvės turinčios tam tikrą temą neretai mus įpareigoja ir suvaržo, tačiau tuo pačiu suteikia naujos patirties ir leidžia pasireikšti mūsų kūrybiškumui ir žaismingumui. Juk norėtumėte nors kartą pamatyti savo precizišką antrąją pusę neįpareigojančiame bohemiškame amplua? Arba savo moterį, apsirengusią rausva suknele, dideliu kaspinu plaukuose ir tobulais aukštakulniais! Taigi, vestuvių tema, tai dar viena nauja galimybė improvizuoti ir iš naujo atrasti save.

Vintažinės ir bohemiškos vestuvės

Viena populiariausių vestuvių tematikų – vintažinio bei bohemiško stiliaus vestuvės. Toks stilius neišeina iš mados ir jis nėra pavaldus jokioms tendencijoms. Dažniausiai gamtos apsuptyje organizuojama šventė, kurios papuošimai, stalai ir kėdės mena įdomią ir paslaptingą praeitį, o tokių vestuvių esminis akcentas yra spalvos ir tekstūros. Dominuoja rudi, gelsvi ar auksiniai atspalviai. Dalyvaujant vintažinio stiliaus vestuvėse į savo garderobą turėtumėte įtraukti blizgučių, nėrinių ir perlų. Na, o savo avalynę galėsite paversti esminiu akcentu pasirenkant batelius apvalia nosyte, ,,cuban” formos kulnu, minimalistine dekoratyvia sagtele, marga oda ar zamšu. Nepamirškite koralų spalvos!

atosotogos-1 copy
Chie Mihara

Dizainerės ,,Chie Mihara” kurta avalynė patogios formos, tvirtu ir storu kulnu neabejotinai leis Jums šokti iki ryto! O išskirtinis retro dvasia alsuojantis dizainas, tekstūrų ir spalvų deriniai, nepaliks abejingo nei vieno svečio.

atosotogos-1.jpg
Chie Mihara
atosotogos-1 copy 2.jpg
Chie Mihara

Sukate galvą, o ką rinktis vyrui norinčiam atitikti tokią vestuvių tematiką? Rekomenduojame tikrą itališką, modernios klasikos avalynę ,,Moma”, ,,Premiata”, ,,Lemargo” , kur sendinta oda, klasikinės formos įgavusios modernų atspalvį, bus idealus pasirinkimas vintažiniam vyro įvaizdžiui.

atosotogos-1 copy 3.jpg
Chie Mihara
atosotogos-1 copy 4.jpg
Premiata ir Lemargo
atosotogos-1 copy 5.jpg
Premiata ir Moma
retro men.jpg
Moma
vestuves.jpg
Moma ir Premiata

Karališkos ir modernios vestuvės

Tokios vestuvės, dažniausiai rengiamos miesto širdyje įsikūrusiose vietose. Prabanga ir stiliumi alsuojanti aplinka, krištolas, bordo rožės, daug žvakių ir šviesų. Šventė preciziškai suplanuota, suderinta net pati mažiausia detalė. Tokiose iškilmingose vestuvėse rinkitės minimalistinį, tačiau elegantišką įvaizdį. Atsisakykite nereikalingų aksesuarų, nuobodžių raštų ir medžiagų, rinkitės gipiūrą, nėrinius, aksomą ir kitas prabanga alsuojančias medžiagas. Aukštakulniai – vienas iš must akcentų tokiose vestuvėse, nes jie pabrėžia moteriškumą, išryškiną figūrą ir suteikia elegancijos.

stileiva copy 5.jpg
Greymer
stileiva copy 6.jpg
Greymer
stileiva copy 7.jpg
Greymer ir Bruno Bordese

Šį sezoną ryškiai dominuoja blizgios odos, metalizuotos detalės, keistos formos kulnai. Taip pat nebijokite spalvų, juk vestuvės – gerų emocijų dozė.

stileiva copy.jpg
Malloni ir Rocco P.
stileiva copy 3.jpg
Rocco P. ir Premiata

Nuotakos, nebijokite prie trumpos vestuvinės suknelės rinktis ir juodus ar sidabrinius auliukinius – ne tik sulauksite komplimentų, bet taip atrodančios Jūs vertos pirmų ,,Vogue” žurnalo puslapių.

stileiva.jpg
Greymer
stileiva copy 2.jpg
Tipe e Tacchi

Romantiškos vestuvės

Romantiškos vestuvės tai – daugybė žvakių, gėlių jūra, jauki ir jaudinanti prietema. Lempučių girliandos, įvairūs žibintai ir žvakidės, tokiose vestuvėse meilė tiesiog tvyro ore! Laisvos suknelės, pastelinės spalvos ir šviesūs tonai, taip atrodyti turėtų jaunųjų svečiai. Raudoną lūpdažį palikite namie, iškeiskite jį į švelnų blizgį. Šventėje rinkitės jaukius batelius ir basutes. Aikštingos damos ar ambicingo vyro įvaizdį užmirškite, atsiduokite nesuvaidintam nuoširdumui ir romantikai.

atosotogos-1 copy 2.jpg
Mascaro ir Greymer
atosotogos-1 copy 3.jpg
Premiata
atosotogos-1 copy 4.jpg
Pomme D’Or ir Pretty Ballerinas
atosotogos-1 copy 5.jpg
Premiata ir Greymer

Rinkitės ir sportinių tipo batelių modelius, kurie ne tik pabrėš jaunatviškumą, bet ir leis jaustis patogiai visa dieną.

stileiva.jpg
Philippe Model ir Premiata
stileiva copy.jpg
Bruno Bordese ir Premiata

Rustic stiliaus vestuvės

Prieš kelis metus išpopuliarėjęs vestuvių stilius, kurį atranda vis daugiau porų. Vintažinio kantri stiliaus klėtis, laukų gėlės ir šiaudai, gyvos gamtos ir kaimo elementai. Tokio stiliaus vestuvės neįpareigoja, jos laisvos ir gyvybingos, apranga ir apavas neturėtų suvaržyti judesių. Gal pinsite vainikus jaunosioms, o sutemus juos leisite upėje galvodami norus…

rustic.jpg
Rocco P.
rustic copy.jpg
Gianfranco Butteri ir Fru.it
rustic copy 6.jpg
Tipe e Tacchi ir Lemargo
rustic copy 5.jpg
Moma  ir Ink
rustic copy 4.jpg
Premiata ir Del Carlo
rustic copy 3.jpg
Giampieronicola ir Ink
rustic copy 2.jpg
Strategia ir Rocco P.

Paplūdimio vestuvės

Ak… kas gali būti romantiškiau už santuoką ant jūros kranto. Paplūdimio vestuvės nėra pavaldžios jokioms tendencijos ar madoms. Po kojomis girgždantis auksinis smėlis, jūros ošimas, lengvas ir šiltas brizas. Melsvi atspalviai, skrybėlaitės nuo saulės ir lengvi bateliai…

atosotogos-1 copy 2.jpg
Ixos ir Fru.it
atosotogos-1 copy.jpg
Rocco P. ir Laura Bellariva

Siūlome rinktis tiek basutes, tiek sportinio tipo batelius.

weddings.jpg
Premiata ir Voile Blanche

Vestuvių metu kvietimų niekada nebus per daug, todėl galėsite ir turėsite dar daug progų išbandyti skirtingą stilių, tačiau nepamirškite, kad egzistuoja taisyklės, kurių derėtų laikytis. Niekada nesirinkite labai iššaukiančių modelių. Juk visas dėmesys turi būti nukreiptas į jaunuosius. Nepamirštamų, žaismingų ir kupinų įspūdžių vestuvių bei meilės kupinų linkėjimų.