Jo didenybė – IMPREGNANTAS

Kaip apsaugoti batus nuo drėgmės, purvo, druskos poveikio ar sniego? Ką daryti ir ko nedaryti, kad ilgiau galėtumėte džiaugtis batais? Atsakymais, rekomenduojamomis priemonėmis ir patarimais mes dalinamės su Jumis.

Norint apsaugoti batus nuo aplinkos veiksnių, reikia pasinaudoti patarimais, tinkamai nuvalyti, impregnuoti, nublizginti ir džiaugtis batais kuo ilgiau.

Daugiau nei 100 metų patirtį turinčios avalynės priežiūros priemonių gamintojos ,,Collonil” produktų efektyvumas akivaizdus.

Vienas svarbiausių priežiūros priemonių avalynei – impregnantas. Bet svarbiausia taisyklė – nedžiovinti sudrėkusių batų ant radiatorių. Naudokite natūralaus medžio ,,Collonil“ kurpalius, kurie ne tiks sugers drėgmę, bet ir išlaikys bato formą.

Untitled-2 copy
Collonil natūralaus medžio kurpaliai

IMPREGNAVIMAS

Avalynės priežiūros priemonių lyderis ,,Collonil“ – tai kokybės garantas. Naujausias šios kompanijos produktas ,,Carbon Protecting Spray“ – ideali ir universali apsauga, tinkanti visų tipų odoms bei audiniams.

COLLONIL PROTECTING SPRAY
Impregnantas Collonil Protecting Spray

Paviršiai, padengti ,,Carbon Protecting Spray”, turi šias savybes:

  • apsaugo nuo drėgmės ir purvo. Purškiklis gaminio paviršiuje sukuria nematomą, orui pralaidų apsauginį sluoksnį, kuris neleidžia patekti drėgmei ir purvui į gilesnius paviršius;
  • tampa atsparūs riebioms medžiagoms, rūgštims;
  • tampa mažiau jautrūs bakterijoms, pelėsiams;
  • geriau apsaugo nuo UV spindulių.

 

Dar vienas mūsų rekomenduojamas universalus produktas, tai ,,Collonil Carbon Pro“.

CARBON PRO.jpg
Impregnantas Collonil Carbon Pro

Paviršiai, padengti ,,Collonil Carbon Pro”, turi šias savybes:

  •  tinka avalynei su Gore-Tex® ir Sympatex® membranomis;
  •  apsaugo nuo drėgmės ir purvo. Membrana, sudaranti apsaugos tinklą, yra
    lanksti, tvirta, atspari drėgmei ir purvui;
  • tinka odos, tekstilės, nailono, eko-odos ir kitiems paviršiams;
  • ideali priemonė ne tik avalynei, bet ir lauko drabužiams, kuprinėms ir net palapinėms!

 

PRIEMONĖ, DRAUGIŠKA APLINKAI

Produktai, draugiški ir nekenksmingi aplinkai  – vienas svarbiausių šių laikų klausimų. Ypač, jei tai produktai, purškiami į aplinką. ,,Collonil” naujovė – ,,Carbon Pure”. Tai naujos kartos draugiškas aplinkai purškiamas impregnantas, sudėtyje NETURINTIS AEROZOLIO IR PROPELENTŲ. Užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo purvo, drėgmės ir yra puikiai pralaidus orui. Ši priemonė sukurta vandens pagrindu. Tinka visiems paviršiams. Galima naudoti ir uždarose patalpose. Beje, dažnai keliaujantiems – idealus 100 ml.  kompaktiškas dydis puikiai tilps jūsų kelionių krepšyje.

carbon pure.jpg
Impregnantas Collonil Carbon Pure

 

IMPREGNAVIMAS IR VAŠKAVIMAS

,,Carbon Wax” – tai novatoriška ir stipri apsauga nuo drėgmės ir purvo lygiai ir vaškuotai odai. Paviršiaus apsauga sukuriama naudojant ypač aukštos kokybės vaškus. Neleidžia įsiskverbti drėgmei ir purvui, o reguliarus šios priemonės naudojimas supaprastina odos priežiūrą. Taip pat tinka odinių drabužių bei galanterijos priežiūrai ir atnaujinimui.

WAX.jpg
Impregnantas Collonil Carbon Wax

DOLITA – oficialus „Collonil“ produktų platintojas Lietuvoje. Šiuos produktus galite įsigyti salonuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Salonų adresus ir darbo laiką rasite čia.