P448 – NAUJIENA Dolitoje

Ne paslaptis, kad pastaruoju metu, mados pasaulyje pirmas pozicijas užima sportiniai bateliai. Formuodami naujausias avalynės tendencijas pagal DOLITĄ, kiekvieną sezoną savo klientams pristatome naujienas. Vienas iš tokių – prekės ženklas „P448”, kuriantis sportinio tipo batelius bei aksesuarus moterims ir vyrams.

dc
P448 moterims
Untitled-2 copy
P448 moterims su Vibram padu

Šio sportinio tipo batelių prekės ženklo įkūrėjai ir dizaineriai ‒ Marco Samorè ir Andrea Curti. Dizainerių duetas kuria eklektiškus, išskirtinio dizaino modelius, kuriems sukurti naudojamos įvairiausios medžiagos (nėriniai, žaismingi papuošimai, rankomis išraižyta oda, sportinio tipo tinklinis audinys, techninis nailonas), spalvos bei tekstūros. Prekės ženklas populiarėja visame pasaulyje, taip pritraukdamas stilingiausias parduotuves, o tarp jų ir DOLITĄ, vienintelį šio ženklo atstovą ir platintoją Lietuvoje.

Untitled-2 copy 2
P448 moterims
eds
P448 moterims

Įmonė įsikūrusi mažame šiaurės Italijos miestelyje Forlyje, istoriniame Romanijos regione. „P448” sportinių batelių dizainas įkvėptas Italijos gatvės stiliaus, šiuolaikinių mados srovių bei naujų technologijų. Be to, kiekviena šių batelių pora yra su specialiais prie pėdos formos prisitaikančiais vidpadžiais, todėl „P448” avalynė užtikrina ne tik išskirtinį dizainą, bet ir komfortą. Modeliai gaminami Italijoje, taip sujungiant rankų darbo meistrystę ir šių dienų batų dizaino inovacijas.

dolira

meną
P448 vyrams
meną copy
P448 vyrams su Vibram padu
meną copy 2
P448 vyrams su Vibram padu

Čia vyrauja ryškiausios sezono tendencijos:

– MĖLYNA SPALVA;
– SPORTINIAI BATELIAI ĮVAIRIEMS GYVENIMO ATVEJAMS;
– MINIMALIZMAS PAGAL ITALUS;
– TINKLAS;
– GYVATĖS ODOS RAŠTAI.

…ir dar daugiau!

Eklektiško stiliaus sportiniai bateliai įvairiems gyvenimo atvejams!

MOTERIMS ir VYRAMS

367CDFC0-B17E-48AC-97DC-29873BB32544-21772-00000851B1DE92F3.gif