Šimtas metrų iki jūros

Kaip smagu vasarą su naujomis basutėmis! Esminis dėmesys turėtų krypti į kokybę, stilių ir patogumą. Svarbu žinoti kokios odos ir medžiagos panaudotos, koks padas ir jo medžiagiškumas, paskirtis. Dolitos atrinktų avalynės dizainerių kolekcijose dominuoja minimalizmas, eklektika, romantika ir subtilios punk stiliaus detalės. Basučių kolekcijose tarsi saulės nublukintos spalvos, kniedės, gyvatės odos raštai, sportiško tipo padai, itin minkštos odos… Būtent tokios basutės ir šlepetės tiesiog privalo atsidurti jūsų kelionių krepšyje šalia maudymosi kostiumėlio! Taigi, atkreipkite dėmesį ne tik į avalynės patogumą, bet ir praktiškumą, medžiagiškumą. Rinkitės basutes su odiniu vidumi ar sportiško tipo su techniniu tinkleliu. Atminkite, kad šiandien mados pasaulis panaikina ribas, kuomet su sportiniais bateliais negalėjai pasirodyti vakarienės metu per atostogas, o paplūdimio šlepetės buvo skirtos tik nužingsniuoti jūros ar baseino link.

Pirmyn prie jūros su DOLITA!

dedx copy 11
Mattia Cappezani ir Ixos
dedx
Del Carlo ir Ixos

Basutės ir šlepetės – tai, kas svarbiausia atostogoms.

Neabejojame, kad po maudymosi kostiumėlio antras būtiniausias daiktas Jūsų lagamine – basutės arba šlepetės. Laikas atsinaujinti? Taip!

Untitled-2 copy 8
Fru.it ir Pretty Ballerinas
ODA
Fru.it
dedx copy 3
Laura Bellariva
DWED
Fru.it

Šiam sezonui siūlome platų basučių asortimentą: nuo minimalistinių – laminuotos odos iki eklektinio dizaino ar dekoruotų rokeriškomis detalėmis: kniedėmis, sagtimis ir kita. Renkantis basutes itin svarbu atkreipti dėmesį į jų padą ir vidpadį, apžiūrint ir įvertinant jų paminkštinimus ar ortopediškai išformuotas formas.

ex
Fru.it ir Ixos

Alternatyva basutėmis – jau kelis sezonus ant mados podiumų pasirodančios įsispiriamos šlepetės, kurios, išduosime paslaptį, iš mados pasaulio matyt dar nesitrauks ilgai. Patogios, lengvos, stilingos iš Doria Maria ar Y-3 by Yohji Yamamoto. Norime sugriauti mitą, kad guminės šlepetės tinkamos tik prie baseino. Neabejotina, jog dauguma vyrų ir moterų vertina ne tik guminių šlepečių patogumą ir lengvumą, bet ir galimybę stilingomis šlepetėmis pasipuošti prie bronzinio atostogų įdegio. Stilistai pataria: tokio tipo avalynė tinka ne tik prie maudymosi kostiumėlio, bet ir prie šortų, džemperių, suknelių. Tai viena ryškiausių avalynės tendencijų jau kelis sezonus iš eilės – pasaulis tiesiog pametęs galvą dėl tokio tipo avalynės!

DWE

dwqde
Doria Maria

Vyrams šį sezoną siūlome rinktis nuo sportiško tipo sandalų iš Vic Matie, minimalistinių iš Giampieronicola ir paplūdimio tipo iš Y-3 by Yohji Yamamoto bei universaliųjų Doria Maria.

dedx copy 12
Y-3 by Yohji Yamamoto
dedx copy 13
Giampieronicola
dedx copy 14
Giampieronicola
WDXW
Vic Matie

Stilingas vakaro rivjeros įvaizdis sukuriamas su aukštakulnėmis basutėmis. Jas derinkite prie lengvų suknelių, plačių kelnių, šortų. Ryškūs kulnai, vasariškos spalvos odos dar labiau pabrėš vasaros įdegį. Stilingos iš Vic Matie, Ixos, Greymer ar D.Milano kolekcijų. Itališka kokybė, dizainerių braižas – komplimentai atostogų metu garantuoti.

ERFFERF
Ixos
Untitled-2 copy 2
Ixos ir Del Carlo
Untitled-2 copy
Greymer
DWECWE
Chie Mihara ir Vic Matie
ssss
D. Milano
dedx copy 5
Premiata
WEDE
Moma
xed
Halmanera

Didelė pinta rafijos skrybėlė, lengva šilko suknelė ir kojas puošiančios basutės. Skamba labai vasariškai! Ieškote idealaus varianto tarp patogių basučių kas dienai ir aukštakulnių vakarui, ir negalite vasaros įsivaizduoti be patogių šlepečių prie baseino…? Kviečiame į mūsų salonus, adresai ir darbo valandos čia arba įsigykite internete dolitashoes.com.

Stilingos Jums vasaros!