Ruduo/žiema 2020-2021 pagal DOLITĄ

Pastaraisiais metais stebime retro madų atgimimą populiariojoje madoje ir kultūroje. Retro dizainas grįžta į mūsų spintas ir interjerą. Atrodytų, nieko ypatinga, stilius ir mada dažnai atsigręžia atgal ieškodami įkvėpimo, todėl ne retai šiame kontekste girdime frazę „nauja – tai pamiršta sena“.  Tačiau kartais atsigręžiama ne į praeitį, o į tuo metu įsivaizduotą, bet taip ir nesulauktą (ne)tolimą ateitį.  Su retro mada grįžta ir retrofuturizmas, tad Jūsų spintoje šį sezoną ,,privalu turėti” ilgaaulius su masyvia platforma, neofuturistinius sportinio tipo batelius, ,,moon-boots” stiliaus auliukinius ar batus, kurių odos spalva ir faktūra primena egzotinius, mistifikuotus gyvūnus ar erdvėlaivius. Šį sezoną DOLITA Jus nukels į:

  • ateitį;
  • Japoniją;
  • pankų ir gotų epochą;
  • egzotiškus kraštus;
  • o taip pat nepamirškite, kad šio sezono spalvos – violetinė, žalia, bordo, balta ir, žinoma, juoda su šimtais atspalvių.

Leiskimės į mados kelionę su DOLITA avalyne!

output_FSF1vB
DOLITASHOES.COM

Retrofuturizmas ar ateitis?

Vienas iš populiariausių šio fantastinio „vintažo“ pavyzdžių – steampunk subžanras, jungiantis dabarties mokslo pasiekimus su garo varikliais ir karalienės Viktorijos laikų mada, architektūra bei gyvenimo būdu. Vėliau prasidėjęs „kosmoso amžius“ (angl. Space Age) nukreipė dėmesį nuo kasdienybės Žemėje į potencialią kasdienybę danguje. Aprimus viltims atostogauti Mėnulyje, grįžtama į savo planetą gilintis į sunkiai suvokiamas ir dar sunkiau prieinamas žmonėms technologijas. To rezultatas – „kompiuterių amžius“ ir skaitmeninis turinys, kardinaliai pakeitęs kasdienybę.

Kartu su mokslo pažanga koja kojon žengia ir mada. Emocijos sustiprinimui dizaineriai šį sezoną žaidžia su medžiagomis, spalvomis ir formomis. Nuo kosminės ir gilios žalios, nuo gilios juodos ir blizgios sidabrinės, iki modernios ir, sakytumėm, ,,nišinės” violetinės.

gbv cPREMIATA

Untitled-1 copy 4
Ixos
tfcv sx.jpg
Voile Blanche
Untitled-2(1).jpg
Premiata

Šį sezoną vyrauja itin modernios medžiagos, tokios kaip: 3D spausdintuvo pagalba spausdintos gumos dalys, epoksidas, techniniai audiniai, lazeriu karpytos ir įspaustos odos, specialūs laminuotos odos inkliuzai, iškilimai.

Untitled-1 copy 6 12.19.58.jpg
Voile Blanche
Untitled-1 copy 5 12.19.58
Voile Blanche
eexd.jpg
Premiata
menvic
Vic Matie

Tokio tipo bateliai tiesiog rudens/žiemos sezono BOMBA! Dizaineriai derina futuristines detales, į pagalbą pasitelkia novatoriškus sprendimus, taip išgaudami netikėtas formas. Tokio tipo batai puikiai tinka tiek prie kasdieninių džinsų, kelnių, tiek prie šiuolaikiško kirpimo kostiumų jai ir jam, oversized tipo nailoninių lietpalčių, didelių pūkinių striukių.

Masyviai atrodantys, tačiau lengvi padai! Tokio tipo avalynę puošia gumos putų, gumos, epoksido padai. Tai ne tik praktiška, bet visuomet stilinga. Ženkite koja kojon su ateities motyvais madoje!

Untitled-2(2).jpg
Mattia Cappezani
Untitled-2 copy(1)
Mattia Cappezani

Dizainerių avalynė ant podiumų , kaip pirmieji žingsniai Mėnulyje, su fone skambančia ,,All we hear is radio ga-ga…”.

Untitled-1 12.19.58
Voile Blanche
es.jpg
Premiata
Untitled-2 copy.jpg
Premiata
Untitled-1 copy 2 12.19.58 copy
Vic Matie

Untitled-1 copy 2 12.19.58Vic Matie

ferVic Matie

menvic copyVic Matie

Dolitoje itin didelio susidomėjimo ir populiarumo sulaukęs prekių ženklas ,,Banu“ šį sezoną tikras ,,pirmyn į ateitį” pavyzdys: 3D lazerio pagalba pagaminti batai – idealus to įrodymas. ,,Vic Matie“ šį sezoną moterims bei vyrams siūlo dizainą, kurį galima būtų pavadinti tikruoju retrofuturizmu. Mat čia vyrauja ne tik tam laikotarpiui būdingos spalvos: sendinta bordo, kosminė balta, sidabrinė pilka, juoda, bet ir techniniai, novatoriški audiniai: techninis tinklelis, nailonas, poliuretanas, 3D formos gumos detalės ir pan. O formos kaip kosminiai laivai: noselės prailgintos, padai išformuoti, masyvūs. RBRSL jau ne pirmą sezoną ant ,,mados erdvėlaivio“ kabina vėliavą su užrašu ,,Future Is Now“ (lt. ,,Ateitis priklauso dabarčiai“), o jų dizainas simbolizuoja šį kredo: epoksido dervos padas derintas su moderniomis medžiagomis – tikras mados technologijų laimėjimas.

dcd-5BANU

dcdsBANU

Untitled-1 copy 3BANU

yt copy 2.jpg
RBRSL

yt copyRBRSL

ytRBRSL

rbrsl copy
RBRSL

4rrRBRSL

rbrsl(1)RBRSL

Modernias, naujas pado formas šį sezoną siūlo ,,Laura Bellariva“ ir ,,Voile Blanche“ kolekcijos. Viena naujovė – pade atsiradusi ,,permatoma“ pagalvėlė sportinio tipo bateliuose, kita naujiena – retro stiliaus padas auliukiniuose.

Untitled-2(3)
Laura Bellariva
Untitled-1 copy 6
Laura Bellariva
Untitled-1 copy 7.jpg
Laura Bellariva

Untitled-1 copy 2 12.19.58(1)Voile Blanche

men copy.jpg
RARE

menRARE

Moderni klasika su sportinio tipo motyvais dominuoja ,,RARE“ kolekcijoje. Tokie bateliai itin tinka laisvalaikiui, išeigai, stilingam vakarėliui. Idealu tiems, kas ieško juodų batelių su išskirtiniu akcentu.

eexd copy
Premiata

,,Premiata“ vyrams ir moterims šį sezoną siūlo itin masyvias formas. Derindamas tekstūrinę gumą su oda ir techniniu nailonu, dizaineris G. Mazza visgi išlieka ištikimas savo ,,premiatiškam“ stiliui, taip laviruodamas tarp technologijų ir iš kartos į kartą perduodamoms avalynės siuvimo tradicijoms. Tokie modeliai – kiekvienos (-o) stileivos spintoje tiesiog PRIVALOMI!

premiata men
Premiata
dsees.jpg
Premiata
dsees copy
Premiata
Untitled-1 copy 5
Ixos

dw.jpg

Elena Iachi

DOLITOS kolekcijos dalis iš italų Strategia pasižymi spalvomis, formomis ir odos tekstūromis. Nuo sendinto efekto lakinės bordo iki baltos, kurios oda traiškyta it žemė. Ilgis nesiekiantis kelių – idealiai tinka prie trumpesnių kelnių ar plačių suknelių. Padai lengvi, plačios gumos detalės ne tik suteikia patogumą avint, bet nevaržo judesių, papuošia visą aulą.

Norite žengti koja kojon su mada ar net būti žingsniu priekyje? Ši tendencija – idealiai Jums, kurioje vyrauja ir sportinio tipo bateliai, ir klasikiniai modeliai, ir auliukiniai, ir ilgaauliai. DOLITOS suformuota kolekcija vyrams ir moterims – išskirtinis aprangos akcentas ir žvilgsnis į kitokį mados pasaulį: novatorišką, drąsų, veržlų, daug žadantį.

Dizaineriai įkvėpti Japonijos

Tiems, kas domisi ar keliavo po Rytų šalis, pro akis nepraslydo japoniško fonkloro mados ir, svarbiausia, išskirtinis apavas. Ir vis dėlto labiausiai stebina ne margas Shinjuku rajono aprangos stilius, bet platformų gausa. Prisiminkime tradicinius japoniškus „aukštakulnius“, vadinamus geta. Būsimos geišos maiko taip pat avėjo šiuolaikines platformas primenantį apavą, vadinamą okobo arba pokkuri.

4red.jpg
Premiata
dew
Paloma Barcelo

Šiandien Europos ir viso pasaulio dizaineriai, kurdami kolekcijas įkvėpimo ieško ,,tekančios saulės” šalyje, jos kultūroje ir madoje. Vienas ryškiausių to pavyzdžių DOLITA kolekcijose – tai ispanų prekių ženklas ,,Paloma Barcelo” ir italų ,,Strategia”, ,,Premiata“, ,,Vic Matie“ ir kiti.

Untitled-1 copy 5
Elena Iachi
Untitled-1
Vic Matie

Šioje kolekcijoje dominuoja rytietiško tipo padai ir platformos. Masyvūs, tačiau lengvi gumos putų padai ne tik atrodo įspūdingai, bet ir visam Jūsų garderobui suteikia išskirtinį įvaizdį. Tokio tipo avalynę derinkite prie plačių kelnių, lietpalčių, oversize tipo drabužių, vyriško kirpimo švarkų ir kostiumų, kimono tipo paltų.

Untitled-1 copy 3
Elena Iachi

Kolekcijoje dominuoja verstos žemiškos spalvos odos, poliruotos odos, korėti gumos putų padai, getas primenantys padai, bloko formos kulnai. Ne tik gražu, bet ir stabilu, patogu. Dominuoja šiek tiek kirstos ir apvalios noselės. Dominuoja auliukiniai batai.

Untitled-1 copy 2
Vic Matie
dxd
Paloma Barcelo

Jų kūryboje jaučiami tradiciniai Japonijos  gamtos tonai bei stilistika sujungta su italų ir ispanų avalynės siuvimo tradicijomis,  ne tik nukelia į senąją Japoniją, bet parodo, kaip du kultūros lopšiai sukuria naujus kūrinius.

Untitled-1 copy 4
Elena Iachi

Aprangos akcentu gali būti batai, ypač jeigu jie virš kelių. Tokius derinkite beveik prie visko. Batais-kojinėmis vadinami modeliai jau ne pirmą ir, tikėtina, ne paskutinį sezoną atsiduria stilingiausių žurnalų puslapiuose, o taip pat ir DOLITOS lentynose.

Pankai, gotai, kniedės ir grandinės!

Pirmyn į rokenrolo, laisvės ir jaunystės kupiną stilių. ,,MUST-HAVE“  modeliai neabejotinai netrukus bus išgraibstyti iš mūsų lentynų. Tad nėra ko laukti, pirmyn!

cdc copy 2
Premiata
eddexaw copy 2
Vic Matie

Kas avalynės madoje apibūdina šią stilistiką? Tai tokios detalės kaip: kniedės, sagtys, masyvus padas, storos odos, grublėti paviršiai, užtrauktukai, raišteliai, militaristiniai padai, šimtai juodos atspalvių, dekoratyvios detalės, segės, aplikacijos, skirtingų medžiagų derinimas, veršiuko kailis, sendintos odos ir pan.

cdc
RARE
got
Fru.it
sfd
Attimonelli’s

Vyrams reikia vos kelių akcentų iki pankiško įvaizdžio: batelių iš DOLITOS, odinės striukės, džinsų ir pirmyn! Ne veltui sakoma, kad laiko patikrinti daiktai – perduodami iš kartos į kartą. Geri odiniai batai – amžini. Ilgaamžis masyvus padas, gerai išdirbtos odos – tinkama investicija. Nesivaikykite vienadienių madų, rinkitės laiko patikrintus modelius.

pu nkis
Attimonelli’s
rbrsl copy 2
Fru.it
rbrsl 17.07.06
Fru.it

Iš ,,Frui.it“, ,,Premiata“, ,,Vic Matie“ sezono naujienų DOLITOS suformuota kolekcija tiesiog alsuoja laisve ir greičiu. Rodos, inspiruoti baikerių ir rokerių mados bei gyvenimo būdu, šių prekių ženklų dizaineriai nesustabdomi. Kas sezoną nustebina išskirtiniais modeliais, formomis, odomis, jų apdirbimu. Nauja forma, kurioje noselė tampa bukesnė, ir odos – kitokios, labiau sendintos, dekoruotos kniedėmis ir grublėtos. Nebeliko romantikos? Liko, tik dizaineriai ją įžvelgia rokeriškoje juodoje.

cdc copy
Premiata
jedfe
Vic Matie
rbrsl copy 3
Fru.it
Untitled-1 copy 4
MyGrey

,,MyGrey“ kolekcija – moderni kerzo interpretacija. Žaismingumo suteikia poliruota oda, spalvoti raišteliai. Pankiškos nuotaikos į kolekciją įneša masyvūs padai, kontrastinga balta siūlė.

Untitled-1
MyGrey
Untitled-1 copy 6
Laura Bellariva
prem copy 3
Premiata
prem
Premiata

Pankai aprangos detalėmis kartais siekia tarsi peržengti ribas, sukurti iššūkį, todėl naudoja ekscentriškus batus, rūbus, aksesuarus. Dažnai pankai vilki siaurus cigaretės formos džinsus, marškinėlius su aplikacijom, odinius švarkus ar striukes (dekoruotus grupių logotipais ir ženkliukais). Ieškote itin stilingų, kiek ekstravagantiškų, seksualių, išskirtinių auliukinių? ,,Premiata“ modeliai garantuos jums išskirtinį įvaizdį ir komplimentus. Aukštas, tačiau patogus kulnas, glamžyta lakinė oda – šimtaprocentinis glam-rock įvaizdis.

mc
Attimonelli’s
trfdx
Laura Bellariva
prem copy 2
Premiata
eddexaw
Paloma Barcelo
Untitled-2 copy 3
D. Milano

Vyriško tipo švarkai ir languoti dideli marškiniai, šiek tiek pavelti plaukai, grandinės ant kaklo ir išskirtiniai ilgauliai su masyviai atrodančiu padu. Įvaizdis WOW! Tokius rinktis siūlome iš atrinktų ,,Greymer“, ,,Fru.it“, ,,Paloma Barcelo“ kolekcijų. Elegantiškesnis įvaizdis garantuojamas su išskirtiniais dvispalviais ,,Halmanera“ ilgaauliais. Patikėkite, tokių batų jums pavydės visos 🙂

Untitled-1 copy 3
Mygrey
Untitled-1 copy 2
Mygrey
rbrsl copy 4
Fru.it
rbrsl copy 5
Fru.it
rbrsl copy 17.07.06
Fru.it
Untitled-2
Halmanera
eddexaw copy
Paloma Barcelo
Untitled-2 copy
Halmanera

BALTA rudeniui ir žiemai

Kaip ir prieš kiekvieną sezoną ,,Pantone” spalvų institutas pristato būsimojo sezono madingiausias spalvas, vyraujančias tiek madoje, tiek interjere. Šį kartą mes norime pasidalinti keliomis iš jų: gana nišinė prabangi, moderni violetinė, visada sodri, elegantiška, romantiška bordinė ir raudona, gaivi žalia ir žiemiška balta.

Pradėkime nuo baltos. BALTA žiemai? Taip! Tegu tokios spalvos bateliai būna kaip vyšnia ant torto, tik šiuo sezonu kaip akcentas tarp darganotų orų miesto gatvėse. Bijote, kad sunku bus prižiūrėt? Tikrai ne. Svarbiausia, ką reikėtų naudoti, tai mūsų rekomenduojamas ,,Collonil“ avalynės priežiūros priemones: nuvalyti, impregnuoti, pamaitinti ir leisti pailsėti odai.

dfddd.jpg
P448
Untitled-2 copy 4
Laura Bellariva

Balti mokasniai, sportinio tipo bateliai – tiks ir prie denimo, ir prie juodo ar pilko kostiumo. Rinkdamiesi tokio tipo batelius jūs laimite: pasikeisdami aprangą susukursite du skirtingus įvaizdžius – labiau kasdienišką ir dalykišką bei puošnesnį. Juk ne veltui sakoma, kad balta spalva simbolizuoja ne tik tyrumą, bet ir šventiškumą, pagarbą.

dewcd.jpg
Laura Bellariva
dxs
Ixos

Balti auliukiniai ant kulno tarsi kultiniai ,,Go-Go“ bateliai iš Nancy Sinatros dainos „Šie batai buvo pagaminti vaikščiojimui“. Dainos žodžiai apie baltus auliukinius miesto tempe.

110816_style_60s_footwear3
Nancy Sinatros auliukiniai
Untitled-2 copy
Paloma Barcelo
Untitled-4 copy 5
Vic Matie

Sezono spalvinis akcentas – VIOLETINĖ

Violetinio tipo avalynė ir aksesuarai – komplimentus garantuojantys stiliaus akcentai. Tokio tipo aksesuaras idealiai tinka prie juodos, pilkos, sidabrinės, baltos ar denimo spalvos. Vic Matie šiam sezonui siūlo mažutę rankinę iš sodrios minkštos violetinės odos. Ixos – stilingiausių podiumų vertus batus. ,,Premiata“ ir ,,P448″ sportinėje linijoje dominuoja šios spalvos detalės. Beje, šis sezonas atspindi ir 90-ųjų disco erą, o šis violetinis atspalvis – vienas ryškiausių to meto madoje vyravusių atspalvių.

Untitled-2 copy 4.jpg
Ixos
violet copy
Vic Matie
Untitled-2 copy 5
Ixos
dwed.jpg
Premiata

Violetiniu akcentu gali tapti ir nedidelės, tačiau ryškios detalės: išsiuvinėjimai, raišteliai, aplikacijos.

dewdw
Premiata
dewdw copy.jpg
P448

Untitled-1 copy 4 12.19.58Voile Blanche

Laikui nepavaldi ŽALIA

Anksčiau nepramoniniu būdu gaminti dažai buvo itin nepatvarūs, todėl gauti reikiamą žalią spalvą nebuvo lengva. Nudažyti odą žalia spalva buvo sudėtinga, o,  prisimenant istoriją, buvo naudojamas arsenas, spalva vadinosi „Scheele’s Green”. Vėliau, dėl itin didelio pavojaus sveikatai, atsisakyta. To meto madoje vyravo aksomas ir veliūras. Beje, tokios spalvos bateliais puošėsi Liudvikas XIV. O šiai dienai, odos apdirbimo pramonei itin pažengus, taikant novatoriškas idėjas, žalia spalva įgauna neįtikėtinus atspalvius.

violet copy.jpg
Moma
violet
Pomme D’Or
fr.jpg
BANU
Untitled-4 copy 2.jpg
Voile Blanche

Specialiose mašinose jas dažant-skalbiant, sendinant rankomis, dengiant specialia folija, dengiant laku ar naudojant įvairiausius audinius, italų mados kūrėjai padiktuoja visai kitą požiūrį į madą. Čia jungiasi iš kartos į kartą perduodamos tradicijos, mados ženklų autentiškumas, unikalumas ir novatoriškumas. Beje, senovėje tikėta, kad šia spalva skleidžiama sėkmės energija.

Untitled-1 copy 7
Moma

Išgauti tokį odos atspalvį – tikras meistrų talentas. Kiekviena pora yra unikali, mat pasiuvus batus, kiekviena pora sendinama rankomis, o vėliau spec. mašina atskirai. Unikalumas žavi, unikalumas – vertybė.

Untitled-4 copy 5
Premiata

BORDINĖ ir RAUDONA

Spalvų psichologija teigia, kad apibendrinant, bordo ir raudoną spalvas mėgsta drąsūs, valingi, impulsyvūs, smalsūs ir naujovių nebijantys žmonės. Ne veltui šios spalvos tarsi simbolizuoja energiją, veržlumą ir kartu tylią romantiką bei seksualumą. Bordo ir raudona dominuoja Moma, Vic Matie ir kitose italų kolekcijose. Nuo rankomis dažytos ir specialiu būdu sendintos odos iki techninio nailono ar išskirtinių detalių.

rfcdxsz.jpg
Moma
Untitled-2 copy 2
Moma
Untitled-2 copy 3.jpg
Moma
Untitled-2 copy 4
Ixos

„Jeigu esi pasimetusi, rinkis raudoną“ – amerikiečių dizaineris Billas Blassas. Raudona – tai pergalės spalva, raudoną pasirinkus – niekada neprašausi.

Untitled-2
Halmanera
Untitled-4 copy.jpg
Premiata
Untitled-4 copy 3
Premiata

ROPLIŲ ODŲ raštai

Jau nuo gilios senovės oda naudojama apavui, rūbams, vandeniui laikyti, palapinėms. Odos apdirbimas buvo ilgas ir sudėtingas procesas, reikalaujantis didelio kruopštumo, o odininkai buvo labai gerbiami kaip ir jų profesija. Prieš naudojant odą ją išdirbdavo, džiovindavo ant žemės, raugindavo ir vėl džiovindavo, tada gramdydavo poodinį sluoksnį, minkštindavo vidinę odos pusę, nuskusdavo plaukus, išlygindavo. Tam reikėdavo ir specialių šiam darbui įrankių. Odą pjaustė geležiniais peiliais, o skuto ir gramdė geležiniais gremžtukais.

Odininkystė sparčiau vystėsi Rytuose, daugiausia buvo gaminama zomša. Rūbus ir įvairius indus iš odos gamino žydai ir egiptiečiai. Vėliau odininkystės amatą perėmė romėnai. Šiai dienai rinkos lyderės – Italija, o po ja seka Ispanija. Specialistai mano, kad išaugintų atšiauriam klimate gyvulių oda labiau tinkama nešioti mūsų klimato sąlygomis ir ilgiau tarnauja.

fffe copy.jpg
Laura Bellariva

Tai, kas šiuo metu vadinama meniniu odos apdirbimu, atsirado kartu su civilizacijomis. Kiekviena tauta savaip naudojo odas ir puošė gaminius: nuo buities iki apavo, nuo aksesuarų iki interjero. Europoje kartu su knygų spausdinimu atsirado ir odos įspaudimo technika, damų rankinukus ir diržus siuvinėdavo ir puošė aplikacijomis. Šiaurėje odą puošė kailiais, o Rytuose dengė auksu. Odos įspaudimas – tai įvairių piešinių ir raštų įspaudimas į odą, naudojant mechaninius presus ir įvairius įkaitintus metalinius spaudus. Taip pat naudojama technika – perforacija (specialus išpjaustymas).

Untitled-2 copy 6
Premiata
Untitled-2 copy 5.jpg
Premiata
Untitled-1 copy 4
Laura Bellariva
Untitled-1 copy 2.jpg
Laura Bellariva

Šiai dienai ne kiekvienas odos gamintojas turi visas technines galimybes įspausti tokį raštą, kad ne tik akimis pamačius, bet ir palietus jis primintų egzotinio gyvūno odą. O kaip su kailiu? Jis specialiu lazeriniu būdu apdorojamas, nublizginamas ir paruošiamas avalynės siuvimui.

Untitled-1
Laura Bellariva
Untitled-1 copy 3
Laura Bellariva
Untitled-1 copy 5.jpg
Laura Bellariva
Untitled-2 copy 4
Laura Bellariva
wedce.jpg
Laura Bellariva

Tokio tipo oda karaliauja ant podiumų ir DOLITOS lentynose jau ne pirmą sezoną. Tad, jeigu klausiate prieš pirkdami, ar tokios odos batai bus madingi ir kitą sezoną, drąsiai galime atsakyti, kad jie madingi VISADA. Renkantis tokios odos batus, verta atkreipti dėmesį į formą, odos išdirbimą, spalvą, minkštumą, dizainą. DOLITOS kolekcijose itin kruopščiai atrinkti modeliai, kuriuose vyrauja tiek minimalizmas, tiek vesterno stilistika, seksualus moteriškumas, elegancija ir, žinom, rokenrolas! O kaip be jo?:)

dmilano 1.jpg
D.Milano
fffe
Laura Bellariva
Untitled-1 copy 6.jpg
Fru.it
Untitled-1 copy
Laura Bellariva
Untitled-2 copy.jpg
Premiata

Tarsi antra oda. Egzotiški, prabangūs, rafinuoti, kerintys. Tokio tipo ilgaauliai – elegancijos ir neblėstančio rafinuotumo ženklas. Smaili noselė, o gal apvali? Kulnas, o gal masyvus padas? DOLITOS kolekcijoje šį sezoną – itin didelis modelių pasirinkimas. Tendencija, kuri kalba pati už save.

Untitled-2 copy 3
Laura Bellariva
Untitled-2 copy 2.jpg
Laura Belleriva
dmilano
D.Milano

Net neabejojame, kad išsirinkote ne vieną porą šiam sezonui. Naujųjų laikų romantikė rudenį pasitinka rodeo ritmu, stilingas miesto dendis renkasi modernios klasikos stiliaus batus, pametusi galvą dėl tendencijų renkasi violetinę ir auliukinius su masyviu padu, ieškantiems išskirtinumo siūlome Japoniją, o norintiems spalvų tikrai turime ką pasiūlyti.

Itin masyvios formos, gyvatės odos raštai, ryški raudona, balta žiemai? Taip, ir tai lėmė gan įdomų rezultatą – kolekcijos virto provokuojančiais performansais, kurių formos, spalvos ir pareiškimai rašo naujas avalynės mados taisykles.

Kodėl rekomenduojame rinktis DOLITA avalynės kolekcijas?

Mūsų avalynės ir aksesuarų kolekcija skirta laisviems, drąsiems ir stilingiems. Tiems, kurie ieško kokybės, inovacijų ir išskirtinumo bei savito stiliaus.

Mes mylime ir gerbiame savo klientus, todėl įsipareigojame tiekti ir atstovauti tik aukščiausios kokybės gaminius bei prekių ženklus.

Pasitikėk profesionalais! Mes dirbame nuo 1993.

Kolekcija MOTERIMS ir kolekcija VYRAMS