TOBULI AULINUKAI IR AULIUKINIAI

Šįkart išrinkome kelis skirtingus ,,Made in Italy“ aulinukų ir auliukinių stilius, kurie ne tik atitinka naujausias tendencijas, bet ir lengvai įsilieja į kasdieninį jūsų garderobą. Gero įkvėpimo!

Moma

Prie džinsų, tik su pėdkelnėmis, prie didelio švarko ar tiesiog prie palto – tobuli aulinukai. Nors kasmet sukuriama dešimtys tendencijų ir „būtina įsigyti“ sąrašų, aulinukai nesitraukia nė per žingsnį kiekvieną rudens sezoną. Ką avėti dabar, norint ne tik rinkti komplimentus, bet, gerai ir stilingai jaustis atsistojus prieš veidrodį, kai už penkiolikos minučių reikia būti darbe? Visur ir visada aulinukai!

JAI | AULINUKAI SU KULNU arba PLATFORMA

Jeigu be įprastų aulinukų šį rudenį norite kažko ryškesnio, geriausias pasirinkimas – su kulnu arba platforma. Ar sendintos odos, ar išskirtinės tekstūrinės odos – Jūsų pasirinkimas, bet nepamirškite, kad efektyviausiai jie atrodo prie paprasto vienspalvio drabužių derinio. Nes aulinukai tampa aprangos akcentu.

Vic Matie

Platforminiai ,,Vic Matie” su lengvu padu sukurs didmiesčio stileivos įvaizdį. O minkšta oda bei patogi bato forma leis valandų valandas vaikščioti po miesto erdves ar galerijas.

Elenai Iachi

ROKERIŠKI AKCENTAI

Renkantis aulinukus rudeniui norisi kreipti dėmesį į smulkiausias detales: sagtis, kniedes, išskirtines odas, jos faktūras ar konstrukcijas. Į tokias avalynės detales, kurios kasdienius juodus derinius paverčia kitokiais. Geriausi pirkiniai – tai ne garderobo pagrindai, bet akcentai, kurie net ir klasikinį garderobą gali paversti įdomiu ir suteikti priežastį žvilgsnį palaikyti bent keliomis sekundėmis ilgiau. Būtent tokie yra dizainerių kurti aulinukai.

Paloma Barcelo

Ispanai ,,Paloma Barcelo” šį sezoną pasiūlė lengvus gumos padus, kurie tarsi ,,įpjauti“ ir su protektoriais, taip suteikiant ne tik išskirtinumo, bet ir patogumo, lankstumo.

Paloma Barcelo

,,Laura Bellariva” dizaineriai žaidžia su pankų stilistikai būdingomis detalėmis: masyviomis sagtimis, metalinėmis akutėmis, kerzų tipo padais. O ,,Fru.it” kolekcijos išskirtinumas pabrėžiamas naudojant išskirtines odas bei grandines.

Laura Bellariva
Fru.it

,,Elena Iachi ” – norintiems išskirtinių spalvų: samanų žalia, vyšnios raudona, sendinta balta, poliruota juoda. Unikalumas slypi paprastume. Viena ryškiausių naujienų tai, kad dizaineriai moderniai interpretavo sportinį ir rokerišką stilius. Toks duetas gana netikėtas, drąsus, tačiau sąmoningai pateiktas, subtiliai ir ironiškai padiktuojantis naujas rokeriškos aprangos tendencijas ir prieštaraujantis nusistovėjusiai nuomonei, kad tai itin sunki, masyvi, o neretai ir gremėzdiškai atrodanti avalynė.

Elena Iachi
Elena Iachi
Elena Iachi

NEAPLENKIAMAS VESTERNAS

Naujųjų laikų romantikė rudenį pasitinka rodeo ritmu. Šį sezoną avalynės kūrėjai interpretavo kaubojišką stilistiką. Ir kodėl ji vėl taip ryškiai pasirodė ant mados podiumų? Vien tik ,,Glamour Italia’’ kaubojiško stiliaus batus įvardija kaip vienus populiariausių jau kelintą sezoną ir, leiskite pabrėžtinai pridurti, ne tokius, kokius mes įpratę matyti.

Elena Iachi
Vic Matie

Viena iš ryškiausių naujovių – bato aulas siuvinėtas arba sujungtas iš skirtingų odų. Rodos, kad dizainerių fantazijoms tikrai nebėra ribų. Piltuvėlio formos kulnai, buivolų odos, o tai tarsi nukelia į vesterno filmus.

VYRIŠKI AKCENTAI. AULINUKAI ir AULIUKINIAI

Padas, oda, jos spalva, tekstūra, detalės, kokybė, patogumas – tai esminiai akcentai, norintiems unikalių, kokybiškų aulinukų. Nuo juodos odos iki verstos, sendintos ar vaškuotos, su odiniu arba S. Moritz ilgaamžiu padu. Mada pastaruoju metu didžiausia tendencija laiko individualumą ir avalynės meistrų unikalumą. O istorijos apie kolekcijas skaitomos ne kaip sudėtingas detektyvas, o kaip itališkas romanas.

Įdomiausia turbūt tai, kad skirtingi dizaineriai tam pasirinko skirtingus metodus ir išraiškos formas: vieni siekė parodyti intelektualiąją, konceptualiąją mados pusę, kiti grįžo prie pragmatiškos prabangos, treti pasinėrė į fantazijų pasaulį. Bet nei viena iš šių grupių neprarado esminės minties – dizainerio individualumo.

Premiata

,,Premiata” vyrus papuošia išskirtinės odos batais, kurių padas traktuojamas kaip vienas ilgaamžiškiausių šiai dienai rinkoje. Šimtametė patirtis daro savo.

Premiata
Premiata

,,Moma” odos kaip Markės regiono vynuogė, kurios vertė išryškėja brandos, sodrumo ir rudens sezono pabaigoje. Taip ir jų odos – avint natūraliai dėvisi, o oda tarsi virsta vis nauju meno kūriniu. Štai kur jų unikalumo paslaptis!

Moma
MOMA

,,RARE” ir ,,Attimonelli’s” baikerio tipo formas interpretavo savaip – į kolekciją įnešė šiokio tokio futurizmo, mat atsirado gumos detalės, o klasikinę kerzo formą dizaineriai pateikė kitaip.

RARE

,,Pantanetti“ – klasika pagal italus, neturinti jokios papildomos ar nereikalingos detalės. Čia viskas skrupulingai apgalvota: geriausios odos, forma, siūlės, pado storis, spalvos.

Pantanetti
Pantanetti

O ,,Giampieronicola” žaidžia tarp to, kas laikui nepavaldu, ir tai, kas modernu – sportinio tipo padas ir klasikinės odos bei spalvos.

Giampieronicola
Giampieronicola

Nesvarbu, ar einate į darbą, ar į naktinį klubą, ar keliaujate – stilinga avalynė tegul tampa akcentu arba pagyvina jūsų garderobo eilutę. Niekam niekada batų nebuvo per daug… Tad ko laukti? Kviečiame!

Kolekcija moterims ir vyrams.