Visi į šoną – ateina ilgaauliai!

Ilgaaulių batų stilingoms Dolitos bičiulėms atskirai pristatyti tikrai nereikia. Kaip ne sykį yra nutikę mados istorijoje, taip ir ilgaauliai batai iš vyrų spintos buvo pervilioti į moterų garderobą. Pirmieji juos avėję medžiotojai, žvejai, kariai ar arklininkai viso labo norėjo apsaugoti kojas nuo drėgmės, purvo ar tvirčiau laikytis balne. Tačiau ilgaauliams tapus moteriškos aprangos atributu ir ant mados podiumų įsitvirtinus nuo 1950 m. – pasipylė šios avalynės įvairovė, nepaliaujanti stebinti iki šiol.

Pantanetti

Visi stilistai vienbalsiai sutinka, jog ilgaauliai batai bet kokį įvaizdį sugeba kilstelėti laipteliu aukščiau ir sudėlioja trūkstamus „taškus ant i“. Net ir šalčiausiu metų laiku, kai užsisagsčius paltą iki paskutinės sagos nebelieka itin daug vietos stiliaus variacijoms – ilgaauliai pasufleruos jūsų „stiliaus pažiūras“ ar tos dienos nuotaiką.

Strategia
Pantanetti

Taigi kiekvienais metais, orams atvėsus, ši avalynė puikiai papildo kiekvieną aprangos derinį, ar tai būtų trumpa suknelė, džinsai ar sijonas. Tačiau jau kelis pastaruosius sezonus stebime ypatingą ilgaaulių duetą su midi ilgio rūbais, kai pastarieji visiškai uždengia bato aulą, nepaliekant nei siauriausio plyšelio. Aktualumo savo aprangoje siekiančioms moterimis ir merginoms – dabar puiki proga sukurti ir žaisti tokiais deriniais.

Fru.it

Aukščiau, aukščiau! Stop

Atskiro dėmesio šiemet nusipelno batai aukščiau kelių. Iš mados akiračio jie niekada nebuvo pasitraukę labai ilgam ir kas kelis metus vėl jais grožimės ant podiumo. Šie batai tikrai nėra sukurti „silpnų nervų žiūrovams“ ir niekada nelieka nepastebėti, o, drįstame teigti, visada groja pirmu smuiku. Nusprendus tokius įsigyti, savo garderobą praturtinsite stilingu ir praktišku pirkiniu, kuris „draugaus“ tiek su romantinio, tiek sportinio stiliaus rūbais. Šį sezoną tikrai neprašausite derindamos batus aukščiau kelių su Bermudų šortais ar pieštuko formos sijonu.

Elena Iachi
Strategia
Greymer
Elena Iachi
Fru.it
Fru.it

Kurie tie vieninteliai?

Aišku, kad įvairovė bent batų spintoje turi būti ir apsiriboti „tais vieninteliais“ – tai atimti iš savęs dalelę malonumo. Tačiau kaip gi išsirinkti savuosius ilgaaulius ir žiemą pasitikti ne tik šiltai apsiavus, bet ir stilingai?

D·Milano
Vic Matie

Jei esat prisiekus elegancijos gerbėja, ištikima savo stiliui ir nesivaikanti greitos mados, žiupsnelį prabangos jūsų įvaizdžiui, be abejonės, suteiks vienspalviai egzotinių gyvūnų rašto batai.

Jūsų aprangoje dominuoja šį rudenį ir žiemą taip madingi pieno ar karamelės tonai? Papildykite savo aprangą atitinkamo atspalvio ilgaauliais ir suteikite savo įvaizdžiui dar daugiau vientisumo.

Kaip sakė legendinė batelių ekspertė Carrie Bradshaw seriale „Sex and the City“: „Aš nebijau aukščio. Matėte mano batelius?“ Taigi Carrie apsidžiaugtų, kad ilgaaulių topuose ir toliau išlieka batai stiletto ar „kubelio“ kulniuku. Iš tiesų puiki žinia aukštakulnių fanėms, sutinkate?

Greymer
Greymer

Ne pirmus metus ,,fašionisčių“ dievinami kaubojiški aulinukai šiemet pavirto nuostabiais ilgaauliais ir yra pasiruošę tapti ne, ne vyšnia ant torto, bet aštriu čili pipiriuku žieminiame garderobe.

Elena Iachi

Norinčioms pilką žiemos padangę, tuo pačiu ir savo nuotaiką, pagyvinti spalvų akcentais, Dolita siūlo pasimatuoti kai ką ypatingo iš Halmanera, Chie Mihara arba Del Carlo. Juk šiek tiek spalvų dar niekam nepakenkė?

Halmanera
Chie Mihara
Del Carlo

Kad ir kokio stiliaus batus pasirinksite, pasirūpinkite, kad batai būtų ne tik estetiški ir stilingi, tačiau ir patogūs. Ar tai būtų ilgaauliai su kulnu, ar militaristinio stiliaus, atsižvelkite į padą, medžiagiškumą bei pasirinkite tinkamą dydį. Taigi, jei galvoje jau sukasi mintys apie naują porą ilgaaulių – aplankykite mus Dolita salonuose arba čia pat internete čia.