Išpardavimų laimikiai – batai, liksiantys madoje ir kitąmet

Kai kurie batų modeliai sužimba lyg kometa mados padangėje ir vėl išnyksta nepalikdami apie save jokių prisiminimų. Ir priešingai – yra tokių avalynės modelių, kurie nesitraukia nuo podiumų ilgus metus ir yra svarbiu akcentu madingiausiuose garderobo deriniuose. Taigi, čia pat ir apžvelkime, į ką verta investuoti žiemos išpardavimo metu, kad ne tik sutaupyti, bet ir pasipuošti bei likti stilingiems ir kitąmet.

Vakarėlio karaliai – aukštakulniai

Nors vakarėlių bumas kiek nurimo ir persikėlė į namų aplinką, tačiau jiems ruoštis ne tik galima, bet ir reikia! Juk jie niekur nedings. Gyvenime ypatingų progų yra ir visada bus. Bet kokią aprangą paversite puošnia ir pakylėta, apsiavusios stilingus aukštakulnius. Derinkite juos prie suknelių ar džinsų ir susikurkite nuostabią nuotaiką. Juodi aukštakulniai puikiai tiks prie bet kokios pasirinktos spalvos rūbų, o apsiavusi ryškiaspalvius aukštakulnius visam deriniui suteiksite autentiškumo.

Premiata ir D·Milano

O beje, ar girdėjote apie naująją kitų metų Pantone spalvą? Tiesa, 2021 metais jos bus dvi: šviesiai pilka ir prie jos deranti optimistiška geltona. Tad šventinį vakarą vilkitės gaiviai geltoną suknelę arba pasidabinkite šios spalvos aksesuaru, o atitinkamais bateliais pasirūpins Dolita.

Halmanera ir Del Carlo

Auliniai, auliukiniai ir ilgaauliai batai – ne trumpalaikė mados užgaida

Jeigu žinote terminą combat boots (kerzų tipo bateliai), tai reiškia vieną iš dviejų: arba tarnaujate karinėse pajėgose, arba esate nepataisomai stilinga. Kareiviško tipo auliniai – viena tų sėkmės istorijų, kai avalynės modelis įsitvirtina mados viršūnėje ilgam. Ir iš tiesų, šie batai nusipelno visokeriopo mūsų dėmesio ir susižavėjimo, ne tik dėl savo patogumo, bet ir gebėjimo „konvertuoti“ bet kokį įvaizdį į stilingą ir išskirtinį. Ilgos megztos suknelės, midi ar mini sijonai, siauri džinsai – bemaž visi rūbai draugauja su šiais patikimaisiais „mūšio draugais“.

Laura Bellariva ir Moma

Laura Bellariva ir Premiata

Mattia Capezzani ir Vic Matie

Atskiro žodžio nusipelno ir auliniai batai platforminiu padu, kurie jau seniai nebėra paaugliškas atributas, o būtina kiekvienos miesto stileivos garderobo detalė. Šie iš pankų pasiskolinti grubiapadžiai ne tik apsaugos nuo darganotų ir šaltų orų, bet ir pakels nuotaiką, jei juos avėsite prie gėlėtų ar taškeliais margintų sijonų ar suknelių.

Vic Matie ir Fru.it

Pantanetti ir Ixos

Strategia ir Fru.it

Investicija į ilgaaulius! Vienareikšmiškai! Rinkitės kurtus ir pagamintus Italijoje arba Ispanijoje. Geriausias patarimas renkantis ilgaaulius – patogus kurpalis ir kulnas. Norite juos avėti visą dieną – kviečiame apsipirkti internetu čia.

Kaubojiškais aulinukais – miesto ritmu

Kaubojiški batai, dėl savo universalumo derinant juos su įvairaus stiliaus rūbais, yra praminti „naujaisiais sportbačiais“. Jie idealiai dera tiek prie griežto kirpimo kostiumėlio, tiek prie amžinai jaunų laisvo silueto „grunge“ rūbų. Tačiau renkantis rūbus prie šios avalynės venkite vintažinių suknelių, skrybėlių ar daug aksesuarų. Prisiminkite, kad mažiau yra daugiau ir verčiau rinkitės gyvūnų rašto audinius ar elegantiškus, įdomaus kirpimo drabužius.

Elena Iachi

Moma

Elena Iachi ir Srategia

Egzotiniai raštai

Paprasčiausias būdas papildyti savo įvaizdį šiuolaikiškumu ir originalumu – pasirinkti egzotinių gyvūnų rašto batelius. Šaltuoju metų laiku jie papildys ir „sušildys“ bet kokį jūsų žiemos rūbų derinį. Šio rašto avalynė puikiai tinka su juodais, tamsiai mėlynais, smėlio ar Burgundijos vyno spalvos rūbais. Kitas šių stilingųjų batų privalumas – lengva transformacija tiek į dieninį casual, tiek į vakarinį įvaizdį.

Pomme D’Or ir Fru.it

Premiata

Mattia Capezzani

Apsipirkti vyriškai

Dažniausiai apsipirkti nusprendusiems vyrams labiau rūpi įsigyjamo daikto vertė, o ne prabangi etiketė. Todėl Dolitos išpardavimas – geriausia proga protingiems pasirinkimams. Nusprendusiems atnaujinti savo batų „arsenalą“ vyrams, labiausiai verta atkreipti dėmesį į sportinio tipo batelius. Jų populiarumu niekas nesuabejos dar ilgus metus, todėl investuoti į sportinę avalynę verta visada. Rinkitės ryškiomis spalvomis ir logotipais paįvairintus modelius ir derinkite juos prie bet kokios aprangos.

Premiata ir Banu

Premiata

Besidairantiems alternatyvos klasikiniams avalynės modeliams, verta atkreipti dėmesį į įsispiriamus batus, dar žinomus kaip elegantiška mokasinų atmaina ir, žinoma, į gerus itališkus rankų darbo batus. Šie batai visada tinkamai užbaigs smart casual derinius ir pabrėž jų savininko individualumą.

Moma ir Mattia Capezzani

Vic Matie ir RBRSL

Išpardavimas JAM

Išpardavimas JAI

Nepavėluokite! Dabar geriausios sezono nuolaidos! Stilingi batai greit randa naujus šeimininkus. Nemokamai pristatome visoje Lietuvoje!

DOLITA salonai karantino metu veikia kaip internete pirktų prekių atsiėmimo punktai.